Високо в горах...

Шостий етап Кубка світу з біатлону в італійському Антгольці стартував жіночою спринтерською гонкою. Після середньогірського Рупольдінга біатлоністи перебралися на висоту 1800 метрів.

Шостий етап Кубка світу з біатлону в італійському Антгольці стартував жіночою спринтерською гонкою. Після середньогірського Рупольдінга біатлоністи перебралися на висоту 1800 метрів. Зважаючи на суттєвий брак кисню сподіватися на функціональний прогрес біатлоністок не доводилося. Українська жіноча команда в Італії виступає не повним складом. Причина доволі проста - цей етап останній перед майбутнім чемпіонатом світу. Тому збірна України виступає у трохи незвичному складі. З огляду на підготовку до головного старту сезону, лише три спортсменки взяли участь у спринтерській гонці, і вперше в сезоні на старт вийшла Оксана Яковлєва. Звісно, коли наша команда була представлена лише трьома учасницями, перед спортсменками стояло важке завдання набрати якомога більше пунктів, щоб суттєво поповнити українську скарбничку в залік Кубка націй. Завдання  виконали рівно на третину. Оксана Хвостенко при точній стрільбі фінішувала на 11-й позиції, а от Оксана Яковлєва та Ліля Вайгіна Єфремова не потрапили навіть у гонку переслідування, фінішувавши на 79-й та 81-й позиціях.

Варто зазначити, що Оксану Хвостенко вкотре підвела швидкість на останньому колі, адже після другого вогневого рубежу вона була на четвертій позиції. Незважаючи на це, у гонці переслідування в неї є гарні шанси поліпшити свій результат.

Щодо самого етапу, то най­краще адаптувалася на висоті норвежка Тура Бергер. Скандинавка не змогла пройти вогневі рубежі чисто (1 промах), однак гарна дистанційна швидкість дозволила їй піднятися на найвищу сходинку п'єдесталу. До останніх метрів із дворазовою віце-чемпіонкою світу боролася Дар'я Домрачева з Білорусі, але більш пізній стартовий номер біатлоністки з Норвегії зробив свою справу. Замкнула трійку призерів німкеня Катя Вільгельм. Тріумфаторка минулого етапу Магдалена Нойнер з чотирма промахами розташувалася на 15-му рядку. Ця невдача відкинула шестиразову чемпіонку світу  на четвертий рядок у загальному заліку Кубка світу. Промахом Нойнер скористалася Вільгельм (437 очок). Лідирує Світлана Слєпцова (481), що пропускала спринт через невеличку хворобу. Слідом іде Катерина Юр'єва (473). Найкраща серед українок Оксана Хвостенко - на 19-му місці (217 очок).

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.2893 / 4.07MB / SQL:{query_count}