Калина “золота”

На чемпіонаті Європи з важкої атлетики, який проходить y грузинській столиці Тбілісі, українська команда здобула ще три золоті нагороди

фото: sport-express.ua
В категорії до 63 кг всі три медалі вищої проби в олімпійському двоборстві та обох вправах виборола 26-річна донеччанка Юлія Калина.
Вихованка свого батька-тренера Анатолія Калини і Віктора Романчука (першим її наставником був Віталій Шведов), виявилася значно сильнішою за усіх суперниць. Тільки у ривку нашій Юлії наважилася кинути виклик росіянка Надія Ліхачова, яка, піднявши 100 і 105 кг, потім не впоралася зі 107 кг.
Калина ж, зафіксувавши по черзі 103 і 106 кг, трохи помилилася при фіксації 110-кілограмового снаряда. Втім, “золото” в цій вправі вже було в кишені Калини. А ще одна її конкурентка, Надія Ломова з Росії – взагалі “впіймала бублик”, тричі не впоравшись із вагою 101 кг.
У поштовху ЛЫхачова вдало здійснила лише один підхід на 118 кг, а потім прагнення підняти 125 кг і навіть 130 кг були дуже далекі від успіху. Калина ж, легко піднявши над головою початкові 124 кг, потім не менш упевнено таким же чином упоралася з подальшими 127 і 132 кг. Так що до “золота” в ривку додалися нагороди такого ж ґатунку у поштовху та двоборстві. При чому в сумі Юлія випередила свою найближчу суперницю на 15 кг!
Раніше на турнірах найвищого світового і континентального рангів Юлія Калина ще ніколи не ставала чемпіонкою у двоборстві. На Олімпіаді-2012 і чемпіонаті світу-2009 у неї були “бронзові” суми, на європейських форумах 2009-го і 2014 років –  відповідно “срібна” і “бронзова”. І ось тепер наша Калина, нарешті, зібрала “золотий” врожай!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.3452 / 4.07MB / SQL:{query_count}