Без сумніву, найкраща

Валентина Семеренко визнана НОК України спортсменкою березня

фото: АР
За рішенням Національного олімпійського комітету України найкращою спортсменкою першого весняного місяця визнано біатлоністку Валентину Семеренко. Особистий наставник спортсменки Григорій Шамрай став найкращим тренером березня в Україні, повідомляє офіційний сайт НОК України.
Дивовижну крапку в своєму урожайному сезоні Валентина Семеренко поставила на чемпіонаті світу y фінському Контіолахті. У мас-старті лідер української збірної впевнено здобула медаль найвищого ґатунку, а в спринтерській гонці принесла Україні бронзову нагороду. За підсумками сезону 2014-2015 Валентина посіла третє місце в загальному заліку Кубкy світу.
Нагадаємо, для Валентини Семеренко це третє високе визнання НОК України. Найкращою спортсменкою місяця в Україні вона ставала у грудні 2013 та 2014 роках.
Відзначимо, що вже четвертий місяць поспіль звання найкращого спортсмена місяця виборюють саме представники біатлону. Після тріумфу у грудні Валентина Семеренко передала естафету Сергію Семенову, який став найкращим спортсменом січня. У лютому високе визнання отримала Ірина Варвинець.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
12.6270 / 4.06MB / SQL:{query_count}