Зимовий мундіаль

Чемпіонат світу з футболу – 2022 хочуть провести в Катарі в листопаді-грудні: проведенню турніру в літні місяці заважає надмірна спека

фото: rpp.com.pe
Відповідне рішення ще повинне затвердити керівництво ФІФА в Цюріху, передає агенція DPA.
Як ідеться в рекомендаціях робочої групи Міжнародної федерації футболу, чемпіонат світу з футболу у 2022 році варто провести в Катарі в листопаді-грудні. Рекомендації має затвердити виконавчий комітет футбольної федерації в Цюріху 19-20 березня, повідомляє агенція. ФІФА хоче змінити час проведення чемпіонату світу – 2022 з традиційних літніх місяців (червня-липня) на листопад-грудень через високу температурeповітря в Катарі, яка може перевищувати 40 градусів за Цельсієм.
Тим часом генеральний секретар ФІФА Жером Вальке частково розкрив плани організації стосовно катарського мундіалю: “Чемпіонат світу в Катарі буде на чотири дні коротшим, ніж звичайно, і триватиме 28 днів. Більшість конфедерацій хоче, аби турнір закінчився до 23 грудня. УЄФА бажає, щоб фінал відбувся в цей день, але рішення поки нема@.
“Нічого поганого в зимовому чемпіонаті світу нема. Гадаю, ми просто повинні прийняти це. З чого нам вибачатися за рішення, яке ми прийняли? Відзначу, що компенсацій клубам не буде. Так, це не є ідеально, ми знаємо, але навіщо вести мову про компенсацію? Це станеться один раз. Ми не руйнуємо футболу”, – цитує Вальке у своєму Twitter спортивний редактор Бі-Бі-Сі Ден Роан.
Окрім цього, Жером Вальке заявив, що Кубок африканських націй – 2023  перенесуть на червень через те, що чемпіонат світу – 2022, ймовірно, відбудеться в листопаді-грудні. Відзначимо, що ідею провести чемпіонат світу – 2022 взимку обговорювали з часу вибору Катару місцем проведення турніру.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
3.5310 / 4.06MB / SQL:{query_count}