Хей зав’яже з боксом після поєдинку з Кличком

Валерій Семишкур, естонський боксер-надважковаговик, про свій бій з Девідом Хеєм, колаж з відрізаною головою Кличка та шанси українських чемпіонів у бою з Хеєм

Валерій Семишкур, естонський боксер-надважковаговик, про свій бій з Девідом Хеєм, колаж з відрізаною головою Кличка та шанси українських чемпіонів у бою з Хеєм

klichko.jpg

Уродженець кримського міста Саки, а нині мешканець Нарви, Естонія, 33-річний Валерій Семишкур провів у своїй професіональній кар'єрі чимало поєдинків із зірковими боксерами. Він зустрічався в рингу з Торстеном Меєм, Григорієм Дроздом, Валерієм Брудовим, Вадимом Токарєвим, Енцо Маккарінеллі, Хербі Хайдом... А чотири роки тому в Британії провів поєдинок із нині головним ньюс-мейкером професіонального боксу - Девідом Хеєм, імовірним суперником братів Кличків. Бій тривав усього 96 секунд. Валерій Семишкур програв нокаутом.

- Валерію, як оціниш недавню скандальну історію з колажем, на якому Девід Хей тримає відрізану голову Володимира Кличка?

- Не розумію, навіщо Хею це потрібно. Вони обидва хороші боксери. Навіщо пакості робити? Вийди і боксуй! Вважаю, що вигравати потрібно гідно і без образ суперника.

- Пригадай, як склався твій бій проти Девіда Хея 10 грудня 2004 року у Шеффілді?

- Потиснули руки, подивились один одному в очі, і почалось. Розпочався бій, як зде­більшого і всі бої, без пафосу. Він не кидався, тримав дистанцію, часто "промацував" мене лівою по корпусу, шукав момент, коли я опущу ліву руку. І знайшов. Я пропустив правий прямий. Нокдаун. Далі бій тривав. Він почав більше працювати правою. Я підняв вище руки і не побачив, як Хей увійшов на середню дистанцію і пробив лівою по печінці. На цьому поєдинок завершився.

- Як поводив себе Хей поза рингом? Чи було тоді помітно його нинішню епатажність і скандальність?

- Зустрілись ми за два дні до бою. Мешкали в одному готелі. Я, разом із людиною, яка бинтує руки, прийшов обідати в ресторан, що у готелі. Сіли за столик. Девід сидів у компанії друзів, буквально навпроти мене. Він привітався з нами, запитав, як справи. Сміявся, жартував зі своїми друзями. Зірковості я в ньому не помітив. Мабуть, "зірку" він уже пізніше спіймав. Наступного дня було зважування. Він також поводив себе коректно. Позували для фотографів, потиснули руки і розійшлись.

- Які шанси, на твою думку, у кожного з братів Кличків перемогти Хея?

- Віталій і Володимир - два великі боксери. Вони обидва можуть нокаутувати Хея. Тільки питання, хто з них і в якому раунді це зробить (Сміється). Якщо Хей зустрінеться з кимсь із братів, думаю, він зав'яже з боксом після цього поєдинку. Хей уже програв поєдинок (психологічно).

Хей обережний, дистанційний боксер. Йому не можна показувати слабкість, побоювання. Потрібно працювати першим номером, іншими словами - просто бити.

- Хей дійсно такий сильний панчер, як про це всі говорять?

- Він дуже сильно б'є правою рукою. Порівняно з іншими, б'є точно і різко. Акцент робить в основному на праву руку.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.5078 / 4.09MB / SQL:{query_count}