Великий бокс у Львові?

Абсолютний чемпіон світу в суперважкій вазі Володимир Кличко свій перший бій у 2015 році може провести на “Арені Львів”

Орієнтовна дата бою – 30 травня. У минулу суботу свій поєдинок у Львові провів олімпійський чемпіон Олександр Усик, який знаходиться на контракті у промоутерської компанії братів Кличків. 
Менеджери Володимира уважно проаналізують підсумки цієї події і вже після бою з болгарином Кубратом Пулєвим, який відбудеться в Гамбурзі 15 листопада, повернуться до цього питання. 
Травнева дата поєдинку вибрана не випадково – на відміну від Німеччини, де є три повністю криті футбольні стадіони (в Гельзенкірхені, Дюссельдорфі та Франкфурті), в Україні подібних арен немає. Але наприкінці травня в Україні зазвичай вже досить тепла погода. 
Відносно недалеко і зручно добиратися до Львова і величезній армії німецьких уболівальників Володимира, що є ще одним аргументом на користь вибору “Арени Львів”. Рішення з цього питання буде прийнято після консультацій з німецьким телеканалом RTL, який є основним телепартнером компанії KMG (Кличко менеджмент груп) до кінця нинішнього року.
Щоправда, шанси на те, що Кличко битиметься у Львові, варто оцінювати як мізерні, адже для Володимира, якому виповнилося вже 38 років,  кожен бій може бути останнім у професійній кар’єрі, і фінансові питання поєдинку є дуже важливими. А Львів, на жаль, не може у повній мірі задовольнити фінансові аспекти подібних поєдинків.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8589 / 4.07MB / SQL:{query_count}