Світ навколо братів Кличків

Після того, як Володимир Кличко провів черговий блискучий захист своїх титулів, світова боксерська спільнота розмірковує, хто ж буде наступною жертвою сімейства Кличків? Претендентів є чимало, і вони нині змагаються між собою в словоблудстві.

klitschko.jpg 

Після того, як Володимир Кличко провів черговий блискучий захист своїх титулів, світова боксерська спільнота розмірковує, хто ж буде наступною жертвою сімейства Кличків? Претендентів є чимало, і вони нині змагаються між собою в словоблудстві.

Офіційний претендент на чемпіонський пояс Всесвітньої боксерської ради (WBС), яким володіє українець Віталій Кличко, кубинець Хуан-Карлос Чорна Пантера Гомес планує разом з Девідом Хеєм позбавити бокс від "набридливих українських сестер" Кличків.

"Я розумію, що відчуває цей хлопчина і що він думає. Насправді, між нами багато спільного. Ми обидва були кращими в першій важкій вазі, зараз ми обидва хочемо бути кращими супертяжами і позбавитися від цих набридливих українців. Але, Девіде, у мене є порада для тебе: тримай свої руки подалі від Віталія! Він мій. Ти можеш зайнятися Володимиром, якщо хочеш. Він буде для тебе завданням трохи легшим. Якщо ж ти так відчайдушно хочеш бою з Віталієм, тобі доведеться почекати, поки я заберу у нього пояс. А коли ми повалимо сестер Кличків з престолу, можемо подумати про бій один з одним і з'ясуємо, хто кращий супертяж у світі. Для мене буде честю перемогти тебе і стати абсолютним чемпіоном світу в суперважкій вазі", - цитує Гомеса Boxingscene.com.

Нагадаємо ситуацію. Гомес є обов'язковим претендентом на пояс Віталія. Ба більше, WBC зобов'язала українця зустрітися з ним. Але Віталій буквально днями домовився про поєдинок з Хеєм, щоб покарати його за нахабство (колаж в одному з чоловічих журналів, де британець тримає в руці "відрізану" голову Володимира Кличка). Поєдинок з Гомесом, за словами Віталія, для нього не цікавий, оскільки не мотивує його. Поєдинок з Хеєм відбудеться, навіть якщо WBC не санкціонує його. У такому разі він просто буде нетитульним.

Проте WBC вже винесла ухвалу провести конкурс заявок на організацію обов'язкового захисту титулу проти кубинця Хуана Карлоса Гомеса 9 січня в штаб-квартирі WBC.

Команди боксерів повинні будуть встигнути самі домовитися про те, хто займається організацією, до 19 грудня поточного року. Якщо донині домовленість не буде досягнута, WBC проведе тендер, під час якого до всього іншого стануть відомі також дата і місце бою, повідомляє офіційний сайт братів Кличків.

У той же час чемпіон світу "у відпустці" за версією WBA у надважкій вазі узбек Руслан Чагаєв збирається перемогти Валуєва і братів Кличків.

"Я повністю відновився від травми і готовий штурмувати нові вершини. Одного титулу мені мало. Хочу перемогти обох братів Кличків і стати абсолютним чемпіоном", - розмріявся узбек.

Ще один кандидат - Ніколай Валуєв - через своїх представників жаліється, що до нього ще не прийшла пропозиція від українців. Про це повідомив менеджер російського боксера Боріс Дімітров.

"У нас давно було бажання битися з Кличком, і тепер най­відповідніший момент: у братів зараз на двох три пояси. Щоб уперше в історії стати абсолютними чемпіонами світу, їм не вистачає якраз четвертого пояса за версією WBA. Спробувати забрати його вони повинні у Валуєва. Але поки що з пропозиціями до нас ніхто не звертався", - цитує Дімітрова "Собеседник".

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.2511 / 3.99MB / SQL:{query_count}