Інтелігентна перемога

Володимир Кличко вкотре довів, що сьогодні є чи не найкращим боксером у суперважкому дивізіоні. В суботу вночі українець у двобої з американцем Хасимом Рахманом захистив свої титули за версіями IBF і WBO.

Володимир Кличко вкотре довів, що сьогодні є чи не найкращим боксером у суперважкому дивізіоні. В суботу вночі українець у двобої з американцем Хасимом Рахманом захистив свої титули за версіями IBF і WBO.

Сам бій радше був схожим на побиття немовляти, аніж на поєдинок за чемпіонський титул. Важко зрозуміти, на що сподівався Хасим Рахман: за весь поєдинок, який тривав 7 раундів, він жодного разу не зумів влучити в голову Володимира, а часом просто стояв у кутку, терпляче приймаючи всі удари Доктора Сталевий Молот.

З перших секунд поєдинку стало зрозуміло, що бій 12 раундів не триватиме. Буквально перша ж серія "двійок", випущена Володимиром, досягла обличчя американця і помітно "потрясла" його. Рахман нічого не міг зробити з джебом Володимира, а коли українець підключав праву руку, той просто відходив у кут і закривався.

Так, наприклад, було в третьому раунді, добру половину якого Володимир лупцював загнаного в кут суперника. Так тривало до шостого раунду, поки на самому його початку Кличко-молодший двома ударами не відправив Скелю у горизонтальне положення. Рахман зумів встати, після чого закрився в кутку і отримав від Володимира ще одну порцію досить відчутних ударів. Проте Хасим вистояв до кінця раунду і на силу, але дістався до своїх секундантів.

box3.jpgПобиття закінчилося в наступному, сьомому, раунді. З перших же секунд Володимир обрушив на суперника серію потужних ударів, і рефері поєдинку припинив знущання над претендентом.

Таким чином Володимир одержав свою 52-гу перемогу в 55-ти поєдинках. Кличко-молодший ушосте захистив титул чемпіона IBF і вдруге титул WBO.

Після бою Володимир Кличко заявив, що Хасим Рахман не показав того боксу, якого він від нього чекав: "Рахман знав, що йому випав рідкісний шанс. І я здивований, що він був таким повільним".

Тренер українця Емануель Стюард після бою був задоволений діями свого підопічного. "Він показав дуже розумний, інтелігентний бокс", - сказав Стюард.

Американець від коментарів відмовився.

box.jpg

box2.jpg

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.8822 / 4.09MB / SQL:{query_count}