Змагання на лікарняному ліжку

Завершився фінал серії Гран-прі ISU. Українці залишилися без медалей

Завершився фінал серії Гран-прі ISU. Українці залишилися без медалей

gimnas.jpg

Результати фіналу серії Гран-прі:

Танці. 1. Ізабель Делобель/Олів'є Шонфельдер (Франція); 2. Оксана Домніна/ Максім Шабалін (Росія); 3. Меріл Девіс/Чарлі Вайт (США). Пари. 1. Кванг Панг Цин/ Цзянь Тонг (Китай); 2. Чжан Дан/Чжан Хао (Китай); 3. Олена Савченко/Робін Шолкови (Німеччина); 4. Тетяна Волосожар/Станіслав Морозов (Україна). Чоловіки. 1. Джеремі Ебботт (США); 2. Такахіко Козука (Японія); 3. Джоні Вейр (США). Жінки. 1. Мао Асада (Японія, на фото); 2. Юн На Кім (Корея); 3. Кароліна Коснер (Італія)

У корейському місті Гоянг завершився фінал серії Гран-прі Міжнародної спілки ковзанярів (ISU). В цьому місті такі великі змагання відбулися уперше за всю історію. Як виявилося, такий вибір поставив під загрозу здоров'я найсиль­ніших спортсменів планети. І це напередодні основних стартів у сезоні - чемпіонатів Європи та світу.

Узагалі, далекі перельоти, зміна часових поясів, проблеми з акліматизацією ніколи позитивно не впливають на результати, проте результати фіналу Гран-прі нагадували довільно перемішану колоду карт. Адже відразу декілька спортсменів були змушені знятися зі змагань.

Російський танцювальний дует, безсумнівні претенденти на медалі, Яна Хохлова та Сєргєй Новіцкій були змушені знятися зі змагань через отруєння партнера. Сєргєй навіть опинився на лікарняному ліжку. Американці Таніт Белбін та Бенджамін Агосто зійшли з дистанції після оригінального танцю. Також від отруєння постраждала і російська спортивна пара Марія Мухортова та Максім Траньков. Партнер також опинився у лікарні напередодні прокату довільної програми. Щоправда, пара вирішила продовжувати змагання, і Траньков приїхав на ковзанку між медичними процедурами. Скаржилася на симптоми отруєння чемпіонка зі спортивних танців француженка Ізабель Делобель. Серед найімовірніших причин такого масового і безпрецедентного отруєння називають питну воду.

Знявся зі змагань і один з лідерів чоловічого одиночного катання француз Браян Жубер. Але тут далася взнаки стара травма спини, яка постійно нагадує спортсменові про себе. Під сумнівом навіть участь Жубера в чемпіонаті Європи.

На щастя, українська спортивна пара, Тетяна Волосожар та Станіслав Морозов, обійшлася без проблем зі здоров'ям. У підсумку вона посіла четверте місце. Саме ця пара залишається головною (щоб не сказати єдиною) надією України на медалі цього сезону.

Цього року вони вже встигли посісти друге місце на китайському етапі Гран-прі, поступившись лише господарям льоду Дань Чжан та Хао Чжан. Це  їх перший серйозний успіх з моменту переїзду до німецького Шемніца, де вони тренуються з червня цього року під керівництвом Інго Штоєра. Нагадаємо, що із цим же тренером працює і колишня партнерка Станіслава Морозова, яка тепер у парі із Робіном Шолкови представляє Німеччину, Олена Савченко. Саме під керівництвом Штоєра Савченко - Шолкови стали чемпіонами Європи та світу. У фіналі Гран-прі вони посіли третє місце.

Що стосується успіхів української пари Волосожар - Морозов, то саме їй належить національний рекорд з парного катання: четверте місце на чемпіонаті світу, яке вона посіла 2007 року. Так само і під час фіналу Гран-прі: вона зупинилася за крок до п'єдесталу.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.6434 / 4.1MB / SQL:{query_count}