Нервова поразка

Львівська "Політехніка-Галичина" змарнувала чудовий шанс бодай на день очолити турнірну таблицю Української баскетбольної ліги. У четвер "студенти" поступилися в гостях баскетбольному клубу "Одеса" - 95:102. Таким чином одесити помстилися львів'янам за минулотижневу поразку у Львові.

Львівська "Політехніка-Галичина" змарнувала чудовий шанс бодай на день очолити турнірну таблицю Української баскетбольної ліги. У четвер "студенти" поступилися в гостях баскетбольному клубу "Одеса" - 95:102. Таким чином одесити помстилися львів'янам за минулотижневу поразку у Львові.

Цікаво, що, як і в поперед­ньому матчі цих команд, початок двобою проходив у рівній боротьбі. Хоча в середині першої чверті, завдяки семи поспіль очкам Джастіна Лава, "Одеса" вийшла вперед 16:9. Але гості не відпустили господарів у відрив, скоротивши до кінця десятихвилинки своє відставання до трьох пунктів, - 22:19.

Друга чверть проходила під фокусом протистояння Кудрявцева і Копрівіци з боку "студентів" і Подоляна, Юшкіна та Воллеса з боку господарів. Зважаючи на те, що гра йшла два на три, виграли її ті, у кого була чисельна перевага. Зрозуміло, вирізнялися в цій чверті й інші гравці. Проте головними дійовими особами були лише ці п'ятеро, завдяки зусиллям яких рахунок до великої перерви став 43:35 на користь одеситів.

У третій чверті нагадав про себе MVP другого кола Володимир Гуртовий, щоправда, до цього господарі зуміли вирватися вперед з рахунком - 58:45. Але центровий львів'ян, а також Кузьмін і Река організували ривок своєї команди, який звів фору суперників до 5 очок - 72:67.

На початку четвертої чверті "Політехніка" продовжила почате в попередній десятихвилинці і зрівняла рахунок - 72:72. Ну а трохи пізніше Навіцкас вивів львів'ян уперед - 76:79 - вперше після того, як рахунок був 2:4. Було цілком зрозуміло, що кінцівка вийде непростою. Вона пройшла в боротьбі, штрафних, порушеннях і, головне, - у вкрай нервовій і непростій обстановці! За рахунку 87:87 Кудрявцев не зумів завершити її влучанням, підбір за півсекунди до сирени забрав усе той же Кофілд, і його зачепив Навіцкас. Напевно, ненавмисно, але все одно це був фол. Після цього здали нерви у Зубрицького. Він накинувся на арбітра, не стримуючи гніву і рук. А оскільки це був не перший подібний епізод у виконанні Ярослава, суддя... промовчав. І вирушив до кільця львів'ян. Він поставив м'яч на лінію і став відлічувати час для пробиття штрафних - а за правилами, на один кидок дається п'ять секунд. У цей час обидві команди чекали рішення суддів. Хтось думав, що був технічний фол, хтось просто відійшов убік. Коли ж Харвіс зрозумів, що потрібно пробивати штрафні за звичайний фол (а арбітри нікому нічого не пояснювали), час на один кидок закінчився. Другий же фол Кофілд змазав, "подарувавши" своєму клубу овертайм. Проте додаткову п'ятихвилинку зуміли виграти господарі.

Головний тренер "Політех­ніки-Галичина" Валентин Воронін: "Складно щось говорити після такої гри. Деякі наші гравці сьогодні зуміли себе проявити досить непогано, зокрема, Кузьмін і Река в середині матчу, серйозно допомогли нам скоротити відрив у рахунку. А ось Копрівіца не показав усього, на що він здатний. Думаю, нам ще потрібно буде подумати про підсилення.

Щодо кінцівки матчу, то не знаю, як її коментувати. Можу сказати, що я дуже розчарований. Після таких матчів навіть не хочеться більше займатися баскетболом..."

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.3606 / 4.09MB / SQL:{query_count}