Наш СуперВася

Василь Ломаченко став чемпіоном світу серед професіоналів!

фото: NEPHP
Не пройшло і року з того часу, як український дворазовий олімпійський чемпіон Василь Ломаченко перейшов у професійний бокс, а він уже приміряв пояс чемпіона світу серед професіоналів за версією WBO у ваговій категорії до 57,2 кг. 
У ніч з суботи на неділю у своєму третьому бою на профринзі українець переміг американця Гері Рассела, який до цього ще не мав поразок у своїй кар’єрі. 
Ті, хто потратив свій час, аби подивитися цей бій, не були розчаровані, хоча у багатьох і виникло почуття дежавю, коли суперник Василя зустрічав фінальний ґонґ ледве стоячи на ногах, а перший рефері оголосив результат 114 – 114. Цим арбітром була американка Ліза Джамп. Взагалі не зрозуміло чим вона керувалася, коли оголосила свій вердикт. 
Чи то особисті симпатії до Рассела зіграли свою роль, чи то суто жіноча логіка, мовляв, якщо два боксери встояли на ногах після 12-го раунду, то значить це нічия. Звичайно, американець провів непоганий бій, але Ломаченко не дав Расселу жодного шансу на успіх, щоправда пасивність українського Hi-Tech у деяких раундах полегшувала суддям роботу з витягування за вуха американського боксера. На щастя, на це зважилася лише Ліза Джамп, інші ж судді віддали-таки перевагу Ломаченку (двічі 116 – 112). І українець таки став чемпіоном світу.
Щодо самого бою, то перші раунди пройшли в обережній боротьбі з дистанції. Поки Гері налаштовував джеб, що забігаючи наперед у нього так і не вийшло, Василь уникав випадів американця, і сам вибухнув серією по корпусу. На старті поєдинку Hi-Tech діяв першим номером, переслідуючи суперника і час від часу проводячи хороші серії. 
Стратегія Рассела була зрозумілою. Він хотів провести суддів і глядачів, видаючи блискавичні торкання рукавичкою опонента за акцентовані удари. Американець з неймовірною швидкістю провів кілька таких комбінацій, викликаючи посмішку на обличчі суперника, якому подібні дії не доставляли жодного дискомфорту.
Як і в попередньому поєдинку з Орландо Салідо, апогеєм активних і вдалих дій Василя став фінальний раунд. Ломаченко робив з Расселом все що хотів, а той насилу втримувався на ногах
Незначна перевага Ломаченка в стартових трихвилинках у п’ятому раунді перетворилася на домінування. Українцю вдалося потужно влучити зліва, після чого Рассел пішов у глухий захист. Ломаченко ж даремно часу не гайнував і, користуючись моментом, ретельно “обробляв” обидва поверхи суперника. Причому за тим, як він перекладав удари з голови на корпус і назад, можна було стежити безконечно. 
Після такого розгромного раунду Василь зробив паузу. Він дав попрацювати американцеві, який за рахунок активності і своїх псевдосерій узяв шостий раунд. Те ж саме тривало і в наступній трихвилинці, поки ближче до ґонґу Ломаченко не вибухнув фанстичною атакою по корпусу, яка нівелювала  усі успіхи опонента.
Далі знову була пауза українця, протягом якої він більше займався демонстрацією захисних дій. Швидше за все, Hi-Tech хотів перевести дух, при цьому вимотавши опонента. План Ломаченка був зрозумілим, однак для публіки і суддів боксер, який  окопався хоч і в блискучому, але все ж глухому захисті, переможцем не вважається.
На щастя, у чемпіонських раундах українець знову прокинувся. Акцентовані джеби, апперкоти і бокові удари – все це досягало мети. У ці хвилини Рассел  виглядав зовсім безпорадним. Наприкінці десятого раунду голова темношкірого боксера ледь не полетіла за межі рингу після точного удару Ломаченка. Гарячкувати і бігти добивати противника українець не став, продовжуючи холоднокровно розбирати його на частини протягом останніх двох раундів.
Як і в попередньому поєдинку з Орландо Салідо, апогеєм активних і вдалих дій Василя став фінальний раунд. Ломаченко робив з Расселом все що хотів, а той насилу втримувався на ногах і напевно благав скоріше почути фінальний ґонґ. І як підсумок – перемога Василя Ломаченка рішенням більшості суддів!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6630 / 4.1MB / SQL:{query_count}