Конкурентів визначили

На проведення Зимової Олімпіади – 2022 претендують шість країн

Учора Міжнародний олімпійський комітет (МОК) офіційно оголосив список претендентів на проведення Зимових Олімпійських ігор 2022 року. За право проводити Ігри змагатимуться Казахстан (Алмати), Швеція (Стокгольм), Норвегія (Осло), Китай (Пекін), Польща (Краків) і Україна (Львів).
Планувалося, що за проведення Зимової Олімпіади – 2022 боротиметься й німецький Мюнхен, але містяни на спеціальному референдумі проголосували проти такої ініціативи через економічні й екологічні чинники. 
Загалом майже всі претенденти висловили бажання провести Ігри з мінімальним вкладанням коштів. Тільки китайці, як і представники Казахстану, готові до чималих видатків на Зимову Олімпіаду – 2022. Однак, враховуючи, що в період з 2018 по 2022 рік багато головних спортивних подій відбудеться в Азії (Зимова Олімпіада – 2018 в Кореї, Літня Олімпіада – 2020 в Японії, чемпіонат світу з футболу – 2022 в Катарі), шансів на перемогу в двох азійських заявок значно менше. 
Щодо заявки Львова передбачається, що на змагання планують витратити майже три мільярди доларів, при цьому 70% цієї суми виділять з бюджету, решту покриють приватні інвестиції. Самі спортивні об’єкти, крім Львова, будуть у Тисовці (Львівщина) і Боржаві (Закарпаття). Гірськолижні змагання планують організувати в закарпатському Воловці.
У березні 2014-го Львів повинен надати МОК свій заявочний файл і гарантійні листи від НОК України та керівництва міста. В липні оприлюднять остаточний список міст-кандидатів і нарешті в липні 2015 року в малайзійському Куала-Лумпурі оголосять столицю Зимових Олімпійських ігор – 2022.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4363 / 3.97MB / SQL:{query_count}