Помста “студентів”

Минулого тижня львівська "Політехніка-Галичина" зіграла в рамках Української баскетбольної ліги лише один матч, проте який! Якось несподівано галицьке дербі проти франківської "Говерли" стало вкрай принциповим для цих команд.

Минулого тижня львівська "Політехніка-Галичина" зіграла в рамках Української баскетбольної ліги лише один матч, проте який! Якось несподівано галицьке дербі проти франківської "Говерли" стало вкрай принциповим для цих команд.

Усі без винятку гравці "По­літехніки-Галичини" були розлючені через поразку в гостях в Івано-Франківську. Про це вони говорили вголос і без тіні сорому. Деякі навіть, як кажуть, "перегоріли". Так, наприклад, Йован Копрівіца вийшов на матч із потроєним бажанням перемогти, і саме в нього гра й не пішла. Занадто багато помилок і занадто гаряча голова. Можливо, завдяки цьому в перші хвилини "Говерла" і вийшла вперед. Демьєн Кінлок і Патрік Спаркс перегравали своїх опонентів. Лише під завісу першої чверті господарям вдалося зробити рахунок сприятливим для себе. Володимир Гуртовий, Ярослав Зубрицький і Ніколай Алєксєєв змогли до закінчення періоду вийти вперед "+7". У наступні 15 хвилин підопічні Валентина Вороніна вміло тримали гру у своїх руках, не дозволяючи суперникові скоротити відставання. Ситуація докорінно змінилася після перерви. Розійшовся Тейт Деккер. Американський центровий "Говерли" здивував шаленим відсотком влучення з периметра. Три рази поспіль Деккер забив з далекої відстані. До того ж згадав про свій снайперський талант Олексій Лобанів. Незабаром 12-очкова відстань зникла, і лише завдяки тайм-аутам Валентина Вороніна "Політехніка-Галичина" не дозволила суперникові скоротити рахунок до мінімуму. Щоправда, підопічні Олега Пелеха були вже надто близько, але в потрібний момент іванофранківці почали здавати. Не так вдало стали діяти під кільцем, знизився відсоток влучань, і, до повного щастя, гравці "Говерли" зазнали втрат. У підсумку "Політехніка-Галичина" змогла отримати перемогу, помстившись (правда, так і не діставши суперника на 12 пунктів, з різницею, з якою вони програли в гостях) івано-франківській команді за матч у 8 турі, - 85:76.

Валентин Воронін, головний тренер "Політехніки-Галичини": "Сьогодні нам вдалося перемогти в зовсім не простому матчі. Ми дуже добре знали можливості суперника, але велика кількість триочкових призвела до того, що "Говерла" зуміла гідно протистояти нам. Однак у мене ще залишилися питання до деяких баскетболістів. Думаю, доведеться зробити рокіровку й поміняти декого".

Олег Пелех, головний тренер "Говерли": "Нам не вдалося втримати свою перевагу, яка була в нас на початку матчу. Особливої проблеми в цій поразці я не бачу, потрібно більше зіграти склад".

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.7427 / 4.09MB / SQL:{query_count}