Різні проблеми братів Кличків

Після повернення Віталія Кличка на професіональний ринг новин, пов'язаних з українськими братами-чемпіонами, значно побільшало. Так 6 листопада в різних куточках світу сталося дві події за участю Кличків.

Після повернення Віталія Кличка на професіональний ринг новин, пов'язаних з українськими братами-чемпіонами, значно побільшало. Так 6 листопада в різних куточках світу сталося дві події за участю Кличків.

У німецькому Мангаймі відбулася прес-конференція Володимира Кличка та Хасима Рахмана, присвячена їхньому майбутньому бою, що пройде 13 грудня в цьому німецькому місті.

Найважчим на ній для українського чемпіона світу за версіями ІBF, WBO і ІBO було, мабуть, витримати загрозливий погляд американського боксера, що під час позування фотографам хвилини дві не відводив очей від Кличка-молодшого. Втім, Володимир із цим випробуванням упорався - першим відвів погляд претендент.

Сама ж прес-конференція у спортивному палаці "SAP ARENA" пройшла досить спокійно, якщо не сказати буденно. Питань ставили небагато, і були вони досить стандартні, миролюбні. Більш ніж пристойно поводився Рахман, який кілька разів із власної ініціативи потис руку Володимирові. Взагалі, всі представники американського табору говорили в мікрофон дуже лаконічно, однак обов'язково згадували Барака Обаму. Наприклад, менеджер Рахмана - Стів Нельсон закінчив свій виступ так: "Якщо ви думаєте, що в нас немає шансів виграти бій, то хочу зараз сказати словами новообраного президента США Барака Обами: "Yes, we сan!" (Так, ми можемо!) Не забув про Обаму і Рахман: "Перемогу нового президента ми святкували в літаку на шляху до Німеччини". Але загалом виступ Хасима був дуже дипломатичним. Хіба що наприкінці трохи полякав телекомпанію, в якої контракт із Володимиром Кличком: "Думаю, ввечері в день бою RTL буде мною незадоволена - я планую повернути титул у США".

Не дуже багатослівним виявився й Володимир Кличко, який висловив традиційні для таких заходів подяки організаторам бою у Мангаймі, відзначив силу і заслуги суперника і, зрозуміло, висловив упевненість у своїй перемозі.

Прокоментував Кличко і відмову битися з Маскаєвим, який, нагадаємо, кинув виклик Володимирові: "Якщо офіційний претендент, у цьому випадку Повєткін, одержав травму, то, за правилами ІBF, суперником чемпіона стає той, хто в рейтингу стоїть наступним. Тому і буду боксувати з Рахманом. Я не зацікавлений у такому бої з Маскаєвим, він не володіє титулом. Також Кличко-молодший  назвав брехнею слова росіянина про те, що той в любительському рингу колись нокаутував старшого брата.

Щодо самого Віталія, то в нього інша проблема. В Китаї на 46-й щорічній конвенції WBC було ухвалене рішення про те, що власник чемпіонського титулу цієї організації Кличко-старший повинен провести наступний двобій проти обов'язкового претендента Хуана-Карлоса Гомеса.

Кличко, який повернув собі титул 11 жовтня у двобої проти Семюеля Пітера, звертався в WBC із проханням дозволити йому спершу провести добровільний захист, однак рада директорів цієї організації під головуванням Хосе Сулеймана прийняла рішення на користь Гомеса, який, нагадаємо, 27 вересня виграв відбірний двобій в іншого українця - Володимира Вірчіса.

Представникам Кличка й Гомеса дали півтора місяця на переговори. Якщо вони не зуміють домовитися до 19 грудня, цього дня проведуть конкурс заявок, у якому виграє промоутер, що запропонував найбільший призовий фонд.

Самому Віталію не подобається ідея проведення бою з кубинцем Хуаном Карлосом Гомесом. Про це заявив менеджер Кличка Бернд Бенте. За його словами, цей двобій не захочуть транслювати ні німецькі, ні міжнародні телеканали.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7624 / 4.37MB / SQL:{query_count}