Оштрафовані й отруєні

Львівська "Політехніка-Галичина" цими вихідними поповнила свою скарбничку черговими двома перемогами, проте велика діжка меду була зіпсута ложкою дьогтю у вигляді штрафу розміром 100 тис. гривень, який наклали на команду.

Львівська "Політехніка-Галичина" цими вихідними поповнила свою скарбничку черговими двома перемогами, проте велика діжка меду була зіпсута ложкою дьогтю у вигляді штрафу розміром 100 тис. гривень, який наклали на команду.

У п'ятницю "студенти" зустрічалися з "Кривбасбаскетом-Люкс". Після неприємної поразки в Івано-Франківську підопічні Валентина Вороніна були просто-таки змушені здобувати перемогу. Щоправда, старт матчу був саме за гостями. Дмитро Корабльов та Джерет Хавел допомогли своїй команді вийти уперед, проте ненадовго, і перша чверть залишилася за львів'янами - 21:20. У другій десятихвилинці "Політехніка-Галичина" активніше почала діяти і в захисті, і в атаці, що принесло їй перевагу в дев'ять очок перед великою перервою (46:37). Варто зазначити, що посильний внесок у результативність львівських баскетболістів зробив Володимир Гуртовий, який після тривалої перерви, вийшов у стартовій п'ятірці "студентів".

Після перерви бійцівські якості продемонстрував Олександр Кудрявцев, який виконав кілька інди­відуальних проходів, що завершилися взяттям кільця суперника. Чи не вперше в сезоні "політехи" нормально реалізовували штрафні кидки - такого відсотка влучань (94) уболівальники довго чекали. У підсумку господарі майданчика здобули бажану перемогу - 94:86.

Але після матчу стало відомо, що команду оштрафували за порушення регламенту. Наприкінці другої чверті на паркеті з'явилося п'ять іноземних гравців львівського клубу.

Директор чемпіонату УБЛ Сергій Мельников так прокоментував цей випадок: "У матчі мав місце випадок, коли у складі львів'ян на майданчику перебувало п'ять легіонерів - протягом двох хвилин наприкінці другої чверті. Оскільки це є грубим порушенням регламенту, Ліга змушена застосувати низку санкцій. По-перше, до комісара поєдинку, який повинен був слідкувати за кількістю іноземців на майданчику і запобігати подібним випадкам. По-друге, на команду "Політехніка-Галичина" накладено штраф 100 000 грн. Це як для першого разу. За регламентом, у разі повторного прецеденту клуб повинен буде сплатити удвічі більше. Третє і наступні порушення обійдуться команді у 500 000 грн".

Можливо, цей штраф якось по­діяв на команду, яка в недільному матчі проти одного з аутсайдерів Ліги "ДніпроАЗОТ" довгий час шукала свою гру. У першій десятихвилинці дніпродзержинці навіть інколи вели в рахунку. Щоправда, недовго - "політехи" швидко зрозуміли, від кого йде найбільша загроза, і швидких Сергія Алфьорова, Юрія Зозулю та Івана Шкурупія вчасно "прикрили". "Студенти" почали поступово нарощувати темп і впевнено довели двобій до перемоги з рахунком 109:72. Тим часом неприємний випадок стався в Запоріжжі напередодні матчу "Ферро-ЗНТУ" - "Грифони". Через масове харчове отруєння в таборі сімферопольської команди більша частина виконавців "Грифонів" на даний момент не може вийти на майданчик, через що поєдинок перенесено на п'яте січня.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9873 / 4.37MB / SQL:{query_count}