У Львів приїде Сан-Марино

Голова правління ПрАТ “Україна Футбол Інтернешнл” Володимир Лашкул розповів про матчеві плани національної збірної України на найближчі поєдинки проти збірних Сан-Марино, Англії та Польщі в рамках відбору на ЧС–2014, а також про плани щодо товариських поєдинків проти Ізраїлю, Франції та Португалії. Володимир Лашкул зауважив: “Де прийматимемо Ізраїль?

 У проекті рішення виконкому федерації, яке ми підготували, на сьогодні зазначений Київ – НСК “Олімпійський” або стадіон “Динамо”. 
“Львів звернувся до ФФУ з проханням надати можливість прийняти 6 вересня гру з Сан-Марино. Ми рекомендуємо погодитися з цією ініціативою. Швидше за все, 10 вересня зустріч із Англією відбудеться на “Олімпійському”, а матч із Польщею, ймовірно, – 11 жовтня у Харкові”. 
“У листопаді планується зіграти з Францією у Сен-Дені, але відбутися ця гра може лише якщо ні нам, ні нашим імовірним суперникам не доведеться проводити в ті ж терміни матчі плей-оф ЧС–2014... Ми перебуваємо у вирішальній стадії переговорного процесу з колегами з португальської федерації про проведення зі збірною цієї країни двох матчів: 5 березня в Україні і в листопаді на виїзді”.  
“Крім того, не варто забувати, що свого часу ми зіграли вдома з Чилі, Уругваєм та Канадою, і тепер маємо право скористатися опцією поєдинків у відповідь. Три цих матчі заплановані на період підготовки до чемпіонату світу, на який розраховуємо пробитися за підсумками відбіркового турніру”. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6643 / 4.06MB / SQL:{query_count}