Покарання за домовленість

Перший віце-президент Федерації футболу України Сергій Стороженко під час семінару в Києві, присвяченому боротьбі з корупцією у футболі, заявив про намір організації запровадити обов’язкову довічну дискваліфікацію для осіб, що беруть участь в організації договірних матчів.

“Зараз за дорученням ФІФА ми готуємо нові дисциплінарні правила ФФУ, де, безумовно, окремою главою або групою статей будуть прописані правові норми, які встановлюватимуть найжорсткішу відповідальність за дії, пов’язані з корупцією у футболі та договірними матчами, аж до довічної дискваліфікації зі спорту і футболу. 
Платіні сказав, що арбітр, якого спіймають на договірному матчі, ніколи не судитиме, футболіст – ніколи не гратиме, а офіційна особа – ніколи не керуватиме у футболі. Це ми і хочемо запровадити у нас, в Україні”, – цитує Стороженка “ЛІГАБізнесІнформ”. 
Нагадаємо, що в арбітражному суді Лозанни лежить справа про договірний матч харківського “Металіста” і львівських “Карпат”. Рішення у цій справі – підтвердити вердикт ФФУ про “договірняк” або виправдати клуби – буде ухвалене до 31 травня. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7105 / 4.07MB / SQL:{query_count}