Найкращим українським спортсменом квітня визнано борця Василя Федоришина

Національний олімпійський комітет України визнав чемпіона Європи з вільної боротьби Василя Федоришина (до 66 кг) найкращим спортсменом квітня. За рішенням експертної комісії НОК, найкращим тренером став наставник Федоришина Ігор Барна.

fedoryshyn.jpgНаціональний олімпійський комітет України визнав чемпіона Європи з вільної боротьби Василя Федоришина (до 66 кг) найкращим спортсменом квітня. За рішенням експертної комісії НОК, найкращим тренером став наставник Федоришина Ігор Барна.

Саме здобуття золотої нагороди у фінському місті Тампере дало змогу лауреату квітня вибороти право участі на Олімпійських іграх у Пекіні. До того ж Василь Федоришин вже третій рік поспіль утримує звання найсильнішого борця континенту, пише прес-служба НОК.

Водночас експерти відзначили вагомі досягнення низки спортсменів, які тріумфували на континентальних першостях в олімпійських номерах програми. Так, на чемпіонаті Європи з боротьби греко-римським стилем перемогою відзначився Армен Варданян (до 66 кг), а на першості континенту з важкої атлетики золоті нагороди вибороли Наталія Троценко (53 кг) та Ольга Коробка (+75 кг).

Нагадаємо, що в минулому місяці найкращим спортсменом за версією НОК було визнано стрибуна у воду Іллю Квашу, який став чемпіоном Європи і завоював "срібло" на нещодавній континентальній першості з водних видів спорту.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.2792 / 3.96MB / SQL:{query_count}