За крок до нагороди

Два четвертих місця, такий підсумок виступу українських біатлоністів на третьому етапі Кубку світу, який завершився в словенській Поклюці.

Два четвертих місця, такий підсумок виступу українських біатлоністів на третьому етапі Кубку світу, який завершився в словенській Поклюці.

І знову на провідних ролях у нашій команді виявилися жінки.
Спершу в спринті,  за важких погодних умов лише півтори секунди не вистачило для п’єдесталу пошани Віті Семеренко. В очкову зону також зуміли пробитися Олена Підгрушна (26-те місце)та Юлія Джима (33-те місце). При цьому Олена Підгрушна  і Віта Семеренко показали відмінну швидкість на дистанції, пробігши гонку з 5-м і 7-м часом чистого ходу. 
Наступного дня в персьюті просто феноменальну гонку провела Олена Підгрушна. Капітану нашої жіночої команди вдалося піднятися з 26-го стартового місця на підсумкове 4-е. Крім того, по чистому часу переслідування Підгрушна була лідером перегонів.
 Дуже якісну гонку показала Віта Семеренко, хоча її декілька разів підвела стрільба у положенні, що не дозволило їй піднятися вище восьмого місця. Зуміла покращити своє стартове місце і Юлія Джима, яка піднялася на три рядки і фінішувала 30-ою.
А ось в мас-старті сили наших дівчат закінчилися. Сильний туман завадив Віті Семеренко і Олені Підгрушній продемонструвати високі результати. Віта з чотирма промахами закінчила гонку 20-ю, а Олена з шістьма неураженими мішенями фінішувала 25-ю. Заради справедливості варто відзначити, що п’ять промахів капітана збірної припали на другу стрільбу лежачи. Скоріш за все, десь були певні проблеми з гвинтівкою.
Результати чоловіків залишають бажати кращого. Якщо в спринті чоловіча команда виступила більш-менш вдало. В очкову зону потрапили Артем Прима, Сергій Седнєв і Сергій Семьонов, які фінішували 19-м, 23-м і 27-м відповідно. То в персьюті українські біатлоністи допустили занадто багато браку на вогневих рубежах. Краще за всіх на стрільбищі відпрацював Андрій Дериземля, який залишив незакритими лише дві мішені – він і став найкращим в українській команді в фінішному протоколі посівши 24-те місце. А решта хоча і зуміли набрати кубкові очки, проте погіршили свої результати. Седнєв перетнув фініш 34-м, слідом за ним був Семьонов, а замкнув очкову зону Прима (40-ве місце). У гонку з мас-стартом чоловіки не пробилися.
Наступний етап Кубку світу відбудеться вже в 2013 році. Німецький Обергоф прийматиме спортсменів з 3 по 6 січня.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8424 / 4.07MB / SQL:{query_count}