Нігерійська “відбивна”

Віталій Кличко тріумфально повернувся на ринг після чотирирічної перер­ви. У ніч з суботи на неділю Кличко-старший не залишив жодного шансу вже екс-чемпіонові світу нігерійцеві Семюелю Пітеру.

Віталій Кличко тріумфально повернувся на ринг після чотирирічної перер­ви. У ніч з суботи на неділю Кличко-старший не залишив жодного шансу вже екс-чемпіонові світу нігерійцеві Семюелю Пітеру.

Усі вже скучили за традиційно опущеними руками Віталія, за його не зовсім боксерською манерою ведення бою. Проте кожна тактика, якщо вона є переможною, має право на існування. І Кличко-старший усім довів, що не завжди лише стандартні боксерські постулати приносять перемогу.

Перші раунди двобою проходили у невисокому темпі і в досить рівній боротьбі, проте поступово Кличко пристосувався до Пітера, знайшов зручну для себе дистанцію і розпочав шалений обстріл голови нігерійця, на що Пітер відповідав лише ударами в груди українця. До кінця четвертого раунду перевага Кличка вже не викликала сумнівів. Нігерієць уже практично не думав про атаку і тільки намагався ухилятися від ударів українця. Все, на що розраховував африканський боксер, то це на те, що його опонент втомиться і втратить пильність. Проте Віталій навпаки з кожним наступним раундом дедалі жорст­кіше бив по голові суперника. У сьомому раунді з'явилася перша кров у цьому двобої - Кличко розбив своєму суперникові губу, до того ж обличчя нігерійця нагадувало суцільний синяк, непомітний лише через колір шкіри.

У восьмому раунді стало очевидно, що Пітер втомився. Йому не вистачало сил уже навіть для того, щоб ухилятися від ударів українця. У результаті, після цього раунду, Пітер, дізнавшись, що за суддівськими записками він беззаперечно програє, відмовився продовжувати бій.

Отож, через майже чотири роки Віталій Кличко успішно повернувся на ринг і став власником титулу чемпіона світу за версією WBC. Знову, як і торік, у суперважкій ваговій категорії чемпіонські пояси за версією чотирьох провідних організацій належать вихідцям з колишнього СРСР, три з яких - в Україні. Крім того, Клички вписали новий запис в історію професіонального боксу. Ще ніколи два брати одночасно не володіли чемпіонськими титулами.

klitschko-peter.jpgВіталій Кличко: "Пітер мене нічим не здивував, і всі бачили, що підготувався я досить серйозно. Чого очікував від мене Пітер, я не знаю. Можливо, він гадав, що я вийду старий, заіржавілий? Поки що не готовий відповідати на запитання про своє майбутнє. Надзвичайно радий, що наша з Володимиром мрія здійснилася: ми, два брати, одночасно стали чемпіонами світу. Що буде далі, вирішимо, коли я трохи відпочину..."

Семюель Пітер: "Кличко від самого початку заволодів ініціативою. А я - боксер маленький, просто не зміг розірвати дистанцію. З боку могло здатися, що бій проходив у невисокому темпі. Однак Кличко багато комбінував і показав справжню боксерську майстерність. Я намагався скоротити дистанцію й накрутити темп, але Віталій мене до себе не підпускав, сповна використовуючи свої фізичні переваги".

Володимир Кличко: "Після бою я підійшов до Віталія і сказав: "Ну ти даєш! Я від тебе такого не очікував! Я тобою пишаюся!" Це не Пітер був поганий, це Віталій був так добре підготовлений. Ось уявіть: чемпіон світу, на дев'ять років молодший за свого суперника, не зміг за всі вісім раундів завдати жодного удару. Без коментарів!"

Фріц Здунек, тренер: "Віталій своєю нестандартною технікою загнав Пітера у глухий кут. Шкода, що його удари виявилися не настільки ефективними, як ми очікували, але тепер це не має жодного значення. Віталій переміг, показавши всім, з якого тіста зліплений".

boxing.jpg

boxing2.jpg

klitschki.jpg

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.3102 / 4.1MB / SQL:{query_count}