Йому почулося

Расистські висловлювання гравця “Ворскли” виявилися маячнею гравця “Дніпра”

Расистські висловлювання гравця “Ворскли” виявилися маячнею гравця “Дніпра”

Камерунський півзахисник “Дніпра” Дерек Боатенг зізнався, що обмовив гравця Ворскли Романа Безуса, стверджуючи, що той дозволив собі расистські висловлювання. Про це він розповів у ефірі програми “ПроФутбол”, що вий­шла в неділю, 1 квітня.

“Це було непорозуміння між нами обома. Мені прикро, що так сталося, йому прикро. Я не хотів цього. Він, я впевнений, теж цього не хотів. Я дуже радий повернутися і знову грати. Зараз усе добре, я радий відбути дискваліфікацію. Просто продовжу далі грати в футбол, надалі маю намір уникати всіх цих неприємностей”, – сказав Боатенг.

Він додав, що Безус не дозволяв собі расистських висловлювань на його адресу.

“Їх взагалі-то не було там на полі. Для мене все це в минулому. Я забув це все, залишив позаду. Я продовжую грати у футбол, мені не потрібні всі ці проблеми. Радий, що повернувся і знову граю у футбол, – сказав камерунець. – Тоді я був на нього злий. Зараз я вже не серджуся. Все скінчено, зрозумійте це”.

Боатенг також наголосив, що вже не тримає зла на гравця “Ворскли”.

“Звичайно, потисну йому руку. Особисто для мене це все вже позаду. Все добре, все скінчено – я дивлюся в майбутнє”, – зазначив він.

Нагадаємо, 28-річний футболіст побився відразу з кількома гравцями полтавської команди після того, як нібито почув на свою адресу характеристику “чорна мавпа” з вуст гравця “Ворскли” Романа Безуса. Також цей епізод прокоментував сам Безус, який заперечує звинувачення на свою адресу.

Дисциплінарний комітет, вивчивши матеріали справи, не встановив факту расизму. Безус дійсно апелював до камерунця, але сказав “Що ти робиш?!”. Це ж підтвердив і бічний рефері. Схоже, що Батенгу образа почулася. 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.8749 / 4.08MB / SQL:{query_count}