“Карпати” сформували тренерський штаб

А вболівальники намагалися подарувати команді вівцю

Виконувач обов’язків головного тренера львівських “Карпат” Юрій Дячук-Ставицький сформував новий тренерський штаб. У роботі йому допомагатимуть Павєл Кучєров, Роман Толочко та Олег Венчак, повідомляє інформаційний центр ФК “Карпати”.

Голландський спеціаліст Павєл Кучєров працював з командою після відставки Олега Кононова. Згодом разом з Юрієм Дячуком-Ставицьким очолював департамент дитячо-юнацького футболу.  Роман Толочко – клубний вихованець, колишній гравець та капітан “Карпат”. У 2010 році виграв з молодіжною командою чемпіонат України. 

Воротарів команди тренуватиме Олег Венчак, вихованець львівського футболу, який на початку 2000-х виступав за “Карпати”. До останнього часу працював тренером воротарів у молодіжній команді.

Тим часом оригінальну акцію протесту провели вболівальники клубу. На заміській тренувальній базі “зелено-білих” фани намагалися подарувати футболістам вівцю.

На думку вболівальників, вівця не зіпсувала б гру клубу, а обійшлася львів’янам у рази дешевше, ніж теперішні гравці команди. Однак стати членом футбольної команди вівці так і не судилося. Ніхто із гравців до вболівальників не підійшов. А клубна охорона прийняти презент відмовилася.

Працівники клубу закликали фанів не порушувати психологічного спокою “карпатівців”. 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
6.5153 / 4.07MB / SQL:{query_count}