Самбо по-львівськи

У Львові завершився чемпіонат України серед кадетів

У Львові завершився чемпіонат України серед кадетів

З 26 до 28 березня у Львові відбувся чемпіонат України з боротьби самбо серед кадетів 1996 – 1997 років народження. Участь у змаганнях брали близько 400 юних спортсменів серед яких 77 дівчат з 19 областей України. А головним суддею змагань був заслужений тренер України, суддя міжнародної категорії екстра-класу Роман Михайлович Юнак.

У загальнокомандному заліку не було рівних збірній Івано-Франківської області, спортсмени якої були представлені у восьми фіналах. Друге місце посіла Дніпропетровська область, а замкнула трійку найкращих Вінницька область. Львівщина, що була представлена вихованцями “Динамо – Атлет”, “Колос – Богатир”, “Україна – Олімпія”, СДЮШОР №2, КДЮСШ №1 СКА, розмістилася на четвертій позиції. 

Медалістами змагань від Львівщини стали Олег Невмержицький, що посів третє місце у ваговій категорії до 55 кг. Також “бронзу” здобув Андрій Закала у ваговій категорії до 60 кг.

“Срібло” виборов вихованець старшого викладача-тренера ЛНУ ім. І. Франка Араза Тувакова (школа “Олімпія”) Максим Ренчка (до 55 кг). На шляху до фіналу він здобув п’ять перемог, проте у вирішальній сутичці на останніх секундах поступився суперникові з Донецької області одним балом.  

Дещо краще виступили дівчата, які в командному заліку посіли друге місце і здобули три нагороди (серед яких дві золоті). Усі три дівчини вихованки СДЮШОР №2 комунального закладу Львівської обласної ради (директор Олександр Латоша). 

Отож, “срібло” виборола Анна Бугрій (до 52 кг). А чемпіонками України з боротьби самбо стали Уляна Фрідріх у ваговій категорії до 65 кг (вона разом з Бугрій тренується у заслуженого тренера України Ярослава Стельмаха) та Василина Кириченко (понад 70 кг, вихованка заслуженого  тренера України Андрія Надопти). Цікаво, що Василина, у лютому в Ужгороді тріумфувала і на чемпіонаті України з дзюдо серед кадетів.  

Чемпіонки, крім золотих нагород, отримали право представляти нашу країну на перших Європейських іграх з боротьби самбо серед кадетів, які відбудуться в Естонії, наприкінці вересня цього року.

Варто відзначити високий рівень змагань, який був забезпечений завдяки організаційним здібностям президента Федерації самбо Львівщини, ректора Львівського державного університету безпеки життєдіяльності МНС України, генерал-лейтенанта Михайла Миколайовича Козяра. 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.1218 / 4.08MB / SQL:{query_count}