Помирилися

Артем Федецький та “Карпати” врегулювали конфлікт

Артем Федецький та “Карпати” врегулювали конфлікт

Львівські “Карпати” залагодили конфлікт з одним зі своїх лідерів Артемом Федецьким. Гравець виступатиме за “зелено-білих” до закінчення оренди, тобто до кінця чемпіонату. Після цього Артем повернеться до донецького “Шахтаря”, де і буде вирішуватися питання про продовження його кар’єри. Сам футболіст запевнив, що бачить своє майбутнє тільки в “Карпатах”. 

Артем Федецький: “Не буду приховувати – ситуація з моїм переведенням до молодіжного складу виникла не на порожньому місці. Існувало непорозуміння між клубами, не зовсім правильно в цій ситуації повів себе і я. Як один з лідерів колективу своєю поведінкою я зобов’язаний бути прикладом для гравців, особливо для молодих футболістів. Я цілком розумію, що сам винен у цій ситуації, підвів колектив. Хоч як би там було, це хороший життєвий урок для мене. Незважаючи на це, вже все позаду, клуб пішов назустріч моєму бажанню почати все з чистого аркуша, і це головне”. 

Крім того, як цитує Артема офіційний сайт “Карпат”, Федецький пообіцяв, що, “якщо в Донецьку мені дадуть зрозуміти, що “Шахтар” не зацікавлений в моїх послугах, запевняю львівських уболівальників у тому, що буду наполягати на своєму поверненні саме у “Карпати”, пропозиції жодного іншого клубу не розглядатиму”.

Нагадаємо, конфлікт між 25-річним Федецьким і “Карпатами” виник через відмову гравця підписати із клубом трирічний контракт. Після цього гравця, який виступає на правому фланзі захисту або півзахисту, перевели в дубль. Внаслідок такого рішення Федецький пропустив підготовчі збори “Карпат” до другої частини сезону, а також не брав участі у двох проведених командою Володимира Шарана матчах першості країни, у яких львів’яни поступилися “Зорі” у Луганську (1:5) і “Таврії” удома (2:3). Крім того, Артема Федецького Олег Блохін, головний тренер збірної України, не викликав на товариську зустріч із національною командою Ізраїлю, у якій 29 лютого українці перемогли з рахунком 3:2. Таким чином, футболіст, що зіграв наразі десять матчів у складі збірної, ризикував не потрапити навіть у заявку на Євро-2012.  


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6503 / 4.07MB / SQL:{query_count}