Гольова феєрія зірок

У столичному Палаці спорту відбувся перший в історії українського хокею “Матч зірок ПХЛ”, в якому “Збірна зірок України” зіграла проти “Збірної зірок легіонерів”.

У столичному Палаці спорту відбувся перший в історії українського хокею “Матч зірок ПХЛ”, в якому “Збірна зірок України” зіграла проти “Збірної зірок легіонерів”.

Участь у матчі взяли і троє гравців львівських “Левів” – воротар Раян Донаван, захисник Микола Гончаров та нападник Микола Сидоров. Перші двоє зіграли за команду легіонерів, а останній – за українців і відзначився трьома результативними передачами повідомляє hc.lviv.ua. 
Як зазвичай буває у подібних іграх, глядачі стали свідками гольової феєрії у виконанні хокеїстів обох команд. І вітчизняні, і зарубіжні зірки закидали шайби на будь-який смак. Загалом червоне світло після взяття воріт спалахувало 26 разів. Більшу частину ігрового часу перед вела “Збірна зірок легіонерів”. Лише на 45-ій хвилині “Збірна зірок України” вийшла вперед і перемогу супернику вже не віддала. Останню шайбу щоправда закинули легіонери, але фінальна сирена зафіксувала звитягу українців – 14:12. 
Окрім власне хокейного матчу відбулися і конкурси хокейної майстерності. Так в першій перерві пройшов конкурс на швидкість. Змагалися захисник проти захисника, нападник проти нападника та воротар проти воротаря. Українці у підсумку таки виграли. 
У другій перерві відбувся конкурс на силу кидка по борту, в якому взяло участь по два виконавці від кожної команди. Перемогу здобув легіонер Максім Абаєв, який переграв Кириченка, Кривомаза й Алексюка
А по закінченні матчу виконання буллітів принесло ще одну перемогу легіонерам – 1:3. Свої дуелі у Харитонова виграли Малов, Бліновс та Шарітон. А от Зав’ялова зумів переграти лише Сальников. 
Найкращим гравцем “Збірної зірок легіонерів” визнано литовця Артураса Катуліса. В українців аналогічну нагороду отримав автор чотирьох закинутих шайб Костянтин Касянчук.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6676 / 4.06MB / SQL:{query_count}