Ґрант націлився на Україну

Колишній тренер лондонського "Челсі" Авраам Ґрант  найближчим часом може очолити один з українських клубів. Відомий ізраїльський фахівець провів переговори з кількома представниками української Прем'єр-ліги з приводу можливого працевлаштування.

grant.jpgКолишній тренер лондонського "Челсі" Авраам Ґрант  найближчим часом може очолити один з українських клубів. Відомий ізраїльський фахівець провів переговори з кількома представниками української Прем'єр-ліги з приводу можливого працевлаштування.

Авраам Ґрант був на матчі київського "Динамо" з лондонським  "Арсеналом" і після поєдинку пояснив мету свого візиту.

"Я справді перебуваю в Києві у справах, - зізнався газеті "Жизнь" Авраам Ґрант. - Моєму агентові зателефонували і запропонували хороші умови. Я задоволений тим, що нарешті після довгого простою в моїх послугах зацікавилися. Зрозумів, що україн­ське поле - неоране і тут є над чим працювати. Ваша країна дала таких відомих футболістів, як Андрій Шевченко, Сергій Ребров, Анатолій Тимощук і Андрій Воронін. Це вказує на те, що у вас великий потенціал. Я дуже хочу тут працювати і, напевно, вже скоро заявлю про себе тут на повний голос. Усі команди, які я очолював, завжди показували добрі стабільні результати. Думаю, і українська не стане винятком".

Ґрант висловив свою думку і про матч Ліги чемпіонів. "Сьогодні побачив дуже гарне видовище, - зізнався ізраїльський фахівець. - До гри думав, що "Арсенал" вас винесе в одні ворота. У підсумку був приємно здивований грою, яку продемонструвало "Динамо". Кияни виступили дуже організовано й були за крок від перемоги. Мене розчарував момент із пропущеним голом. Не розумію, як клуб такого рівня може втратити пильність на останніх хвилинах. На мій погляд, "Динамо" без особливих проблем вийде в наступний раунд. У будь-якому разі я цього щиро хочу. Юрій Сьомін дуже кваліфікований фахівець, з ним можна домогтися високих результатів".

Як зазначає видання, посилаючись на свої достовірні джерела, під час перебування в Києві Авраам Ґрант спілкувався також із представниками "Шахтаря" і "Дніпра".

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.2008 / 4.35MB / SQL:{query_count}