Марта Гнатишин: “Подобається гра Азарєнко та Джоковіча

 Спочатку я навіть не планувала виступати у парному розряді, та згодом вирішила спробувати свої сили

 Спочатку я навіть не планувала виступати у парному розряді, та згодом вирішила спробувати свої сили, – ділиться враженнями від перемоги Марта Гнатишин. – Насамперед нам вдалося перемогти за рахунок психологічної стійкості, командної гри та стабільності.

– Тобі легше дається гра в одиночному чи, навпаки, парному розряді?

– Більше люблю грати в одиночному розряді. Однак цього разу все вийшло навпаки. В одиночках мені не вдалося далеко пройти. Тому, мабуть, десь трішки компенсувала це перемогою в парі. Хоча ще перед чемпіонатом більший акцент робила на виступ в одиночному розряді, а в парах узагалі не планувала виступати. 
– Що скажеш про рівень суперниць?
– Він доволі високий, на чемпіонат приїхало багато добре підготовлених спортсменів. Також сподобалася організація змагань, хороші призи та й сама атмосфера, яка панувала на змаганнях. 
Дякую своєму тренерові Вірі Іванівні Яремкевич, яка мене підготувала до змагань. Розумієте, щоб перемагати не лише на чемпіонаті України, а й вдало виступати на інших турнірах, доводиться багато тренуватися. Щодня доводиться їздити по 90 км з Трускавця до Львова і назад. Такий вже у мене характер. Якщо хочу чогось досягнути, то докладаю зусиль, аби досягати мети. Моя ціль – вдало виступати на міжнародних турнірах та набрати рейтинг WTA в одиночному розряді. У парному я була на 900-му місці, однак більш ніж півроку не брала участі на турнірах, і він “згорів”. Тому зараз потрібно набиратися впевненості та здобувати  нові очки.

– Попереду універсіада Львівської області…

– Я братиму участь у цих змаганнях, які відбудуться 6 – 9 жовтня, і представлятиму на них свій університет. А навчаюся я у Дрогобицькому педагогічному університеті на факультеті фізичного виховання та спорту. 

– Чи маєш кумирів у світі тенісу? 

– У мене немає кумирів. Щоправда, подобається гра Вікторії Азарєнко та Новака Джоковіча. У їхній грі мені імпонує характер та воля до перемоги. Ці тенісисти демонструють швидку атакувальну гру, а також мають потужну подачу. 

– А на яких покриттях тобі більше подобається грати?

– Раніше більше подобався хард, але зараз для мене не важливо, на якому покритті виступати. Рівно виступаю як на хардовому покритті, так і на ґрунті.  

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6414 / 4.07MB / SQL:{query_count}