Тимощука образили

Капітан "Зеніту" Анатолій Тимощук висловив обурення з приводу розміщення у Санкт-Петербурзі білбордів "Тимощук. Молниеносный": "Зі мною ніхто не консультувався, що є порушенням чинних домовленостей між мною і "Зенітом". Адже клуб зобов'язаний погоджувати зі мною розміщення зображення на будь-яких носіях.

timas.jpgКапітан "Зеніту" Анатолій Тимощук висловив обурення з приводу розміщення у Санкт-Петербурзі білбордів "Тимощук. Молниеносный": "Зі мною ніхто не консультувався, що є порушенням чинних домовленостей між мною і "Зенітом". Адже клуб зобов'язаний погоджувати зі мною розміщення зображення на будь-яких носіях.

Зрозуміло, свою згоду виставляти привселюдно таку карикатуру на себе я не давав. Вважаю, своє зображення з купою м'язів і у трико - образливим. З таким же успіхом подібну акцію можна було б розглядати як покарання для... найгіршого гравця. Такі картинки стануть "антимотивацією" для деяких футболістів, що не захочуть висіти на білбордах у лосинах, із причіпленими м'язами.

Можливо, ця ідея мала б непоганий вигляд у книгах для малят, але на вулицях культурної столиці виглядає глумливо. Це моя особиста думка", - сказав Тимощук в інтерв'ю виданню "90 хвилин", - повідомляє champion.com.ua.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7213 / 4.07MB / SQL:{query_count}