Нині стартує Ярмарок спорту

Серед гостей – зірки українського спорту Андрій Гусін та Денис Силантьєв.У Львові сьогодні, 8 вересня, о 12.00, відбудеться офіційне відкриття другого Ярмарку спорту. Заходи триватимуть три дні у спорткомплексі “Динамо” та парку ім. Б. Хмельницького, де близько 40 федерацій будуть представляти свої види спорту.

Серед гостей – зірки українського спорту Андрій Гусін та Денис Силантьєв

У Львові сьогодні, 8 вересня, о 12.00, відбудеться офіційне відкриття другого Ярмарку спорту. Заходи триватимуть три дні у спорткомплексі “Динамо” та парку ім. Б. Хмельницького, де близько 40 федерацій будуть представляти свої види спорту.
Відвідувачі ярмарку зможуть не лише ознайомитись із видами спорту, якими можна займатися у Львові, але й матимуть змогу взяти участь у майстер-класах, подивитися показові виступи та поспілкуватися із тренерами та керівниками федерацій.
Також на гостей ярмарку чекають сюрпризи – це бойовий автомобіль категорії Т2, який регулярно змагається у Кубку світу з ралі, а також перша в Україні презентація  автомобіля “Mercedes-Benz SLR” “McLaren Stirling Moss”, вартістю 1 млн доларів США.
Переконувати дітей та молодь міста у тому, що спорт – це весело, цікаво та корисно, будуть зірки українського спорту, зокрема, Андрій Гусін, Денис Силантьєв, Сергій Конюшок, Сергій Дребот та інші відомі спортсмени.
Нині, о 15.00, на Ярмарку спорту відбудеться майстер-клас від відомих львівських футзалістів, чемпіонів та володарів Кубка України, учасників кубку УЄФА, гравців
СК “Енергія” Євгена Рогачова, Ільдара Макаєва, Максима Павленка та Дмитра Бондаря.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4123 / 3.97MB / SQL:{query_count}