Справжні герої

Тоді, коли наші олімпійці отримують на Батьківщині порцію цілком заслужених привітань та нагород, у Пекіні відбуваються чергові Параолімпійські Ігри, в яких беруть участь понад 4 тисячі атлетів зі 148 країн, що змагаються в 20 видах спорту.

plav.jpgТоді, коли наші олімпійці отримують на Батьківщині порцію цілком заслужених привітань та нагород, у Пекіні відбуваються чергові Параолімпійські Ігри, в яких беруть участь понад 4 тисячі атлетів зі 148 країн, що змагаються в 20 видах спорту. Україна традиційно сильна в параолімпійському русі й у перші три дні змагань довела, що, попри усі негаразди, в нашій країні є по-справжньому мужні герої. Збірну України на Пара­олімпій­ських Іграх представляють 126 спортсменів в 11 видах спорту і вже нині в її скарбничці 30 нагород різного ґатунку . В загальному заліку після чотирьох днів змагань українці перебувають на четвертій сходинці, поступаючись лише спортсменам Китаю, Великобританії та США.

 

Українські призери Параолімпіади-2008:

1. Дмитро Виноградець - "срібло" на 100-метрівці вільним стилем (S3), "золото" на дистанції 200 м вільним стилем (S3). 

2. Дмитро Крижанівський - "срібло" на 100-метрівці вільним стилем (S5).

3. Іван Киценко - "срібло" у потрійному стрибку (F12).

4. Ярина Матло - "бронза" у плаванні на 100 м брасом (SB12).

5. Сергій Сидоренко - "бронза" у дзюдо у ваговій категорії до 73 кг.

6. Данило Чуфаров - "срібло" у плаванні вільним стилем на 400 м (S13), "бронза" на 100-метрівці вільним стилем (S13).

7. Сергій Кліпперт  - "бронза" у плаванні на 100 м на спині (SB12), "бронза" на дистанції 200 м комплексним плаванням (SM12).

8. Віктор Смирнов - "бронза" у плаванні на 100 м на спині (SB11), "бронза" на 100-метрівці баттерфляєм (S11).

9. Олександр Мащенко  -  "золото" у плаванні на 100 м на спині (SB11), "срібло" на 100-метрівці баттерфляєм (S11). 

10. Максим Веракса - "золото" у плаванні на 100 м на спині (SB12), "золото" на дистанції 200 м комплексним плаванням (SM12).

11. Роман Павлик - "золото" в забігу на 100 метрів (Т 36),  "золото" в забігу на  400 м (Т36).

12. Оксана Ботурчук - "золото" в забігу на 100 метрів (Т12).

13. Алла Мальчук - "бронза" в змаганнях з метання диска (F35/36).

14. Інна Дяченко - "золото" в забігу на 100 метрів (Т38).

15. Лідія Соловйова - "золото" у пауерліфтингу.

16. Антон Стабровський - "бронза" 100 метрів баттерфляєм (S12).

17. Юлія Волкова - "бронза" на дистанції 100 метрів баттерфляєм (S12).

18. Олена Акопян - "бронза" на 200 м вільним стилем (S5).

19. Андрій Калина - "золото" на дистанції 200 метрів брасом (SB8).

20. Микола Ливитський - "бронза" в дзюдо в категорії до 100 кг.

21. Олексій Федина - "срібло" на 100-метрівці вільним стилем (S13).

22. Андрій Онуфрієнко - "бронза" у бігу на 400 м  (Т38).

23. Тетяна Якібчук - "золото"  в змаганнях з метання диска  (F32-34/51-53).

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6785 / 4.09MB / SQL:{query_count}