Джек-пот для кенійки

Юна кенійка Памела Джелімо стала власницею головного призу "Золотої ліги" - 15 зливків золота вартістю мільйон доларів.

Юна кенійка Памела Джелімо стала власницею головного призу "Золотої ліги" - 15 зливків золота вартістю мільйон доларів.

Памела Джелімо стала справжнім відкриттям цьогорічного легкоатлетичного сезону. Її ім'я вперше фахівці легкої атлетики почули торік, коли вона стала чемпіонкою Африки серед юніорів на дистанції 400 метрів (54.93; 701-й результат у світі за підсумками року) і встановила юніорський рекорд своєї країни на 200-мет­ровій дистанції (24.68; 1434-й результат у світі за підсумками року).

Дивовижне сходження на Олімп почалося на чемпіонаті Африки цього року, де Джелімо, перейшовши на нову для себе дистанцію 800 мет­рів, несподівано для всіх перемогла з новим юніорським рекордом країни (1:58.70). Потім були приголомшливий юніорський світовий рекорд на змаганнях у Хенгело наприкінці травня - 1:55.76, запрошення на перший етап "Золотої ліги" у Берлін і перемога там з рекордом Африки 1:54.99.

У підсумку за цей сезон в активі кенійки вже безліч видатних досягнень - перемога на Олімпійських іграх, звитяги на всіх етапах "Золотої ліги" і завоювання джек-поту в розмірі мільйон доларів, чотири рекорди Африки, п'ять юніорських світових рекордів та другий результат за всю історію легкої атлетики на дистанції 800 м - 1:54.01.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7023 / 4.07MB / SQL:{query_count}