Київський подарунок Донецьку

“Будівельник” не гратиме у Євролізі, його місце займе БК “Донецьк”. Продовжує шокувати своїх уболівальників чемпіон України, київський “Будівельник”. Після раптового виходу з команди іспанського тренера Хосе Беррокаля, який і повернув чемпіонський титул клубу через 13 років, на фанів чекало ще одне розчарування – “Будівельник” сам відмовився від участі у Євролізі.

Продовжує шокувати своїх уболівальників чемпіон України, київський “Будівельник”. Після раптового виходу з команди іспанського тренера Хосе Беррокаля, який і повернув чемпіонський титул клубу через 13 років, на фанів чекало ще одне розчарування – “Будівельник” сам відмовився від участі у Євролізі.
Про це повідомляє офіційний сайт Євроліги. “Будівельник”, словенська КРКА і нідерландський “Лейден” самі відмовилися брати участь у кваліфікації найпрестижнішого клубного турніру континенту. Їхні місця займуть хорватська “Цибона”, польський “Туров” і БК “Донецьк”.
Як зазначив віце-президент киян Сергій Голод, графіки київського Палацу спорту та календар Євроліги не дозволили “Будівельнику” знову спробувати свої сили у Євролізі.
“На жаль, успіхом переговори з Палацом спорту не увінчалися, і керівництво головної критої спортивної арени країни не змогло виділити нам дати, оскільки на ці дні заплановані інші заходи”, – зазначив Голод офіційному сайту “Будівельника”.
“Варіантів власне було лише два. Або їздити весь сезон по країні та грати для чужих уболівальників, або відмовитися від участі у кваліфікації Євроліги. У такому випадку Україна зовсім втратила б місце у найпрестижнішому клубному турнірі Європи, тому ми згадали про БК “Донецьк”, – додав Голод.
За його словами, президент донеччан Сергій Дядечко із радістю відгукнувся на таку перспективу – далі питання було лише у подачі всіх необхідних документів і реакції штаб-квартири Євроліги.
“На щастя, до нашої проблеми та запропонованого варіанту генеральний директор Євроліги Жорді Бартомеу, який у минулому році гостював у Києві, поставився з розумінням і дав згоду на такий розвиток подій”, – пояснив віце-президент.
Підтвердила цю інформацію і прес-служба донецького клубу.
Останньою перешкодою на шляху до офіційної участі БК “Донецьк” у Євролізі може стати затвердження запрошення Генеральною Асамблеєю УЛЄБ, яка відбудеться 6 липня у Барселоні. А наступного дня відбудеться жеребкування всіх єврокубків наступного сезону.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9500 / 4.09MB / SQL:{query_count}