Легенда футболу

На початку тижня в Монте-Карло під час шостої церемонії вручення прес­тижної премії Golden Foot трофей за яскраву кар'єру вручили власнику "Золотого м'яча"-86 екс-гравцю київського «Динамо» та збірної СРСР Ігорю Бєланову. Легенда вітчизняного футболу залишив свої відбитки на алеї світової футбольної слави.

belanof.jpgНа початку тижня в Монте-Карло під час шостої церемонії вручення прес­тижної премії Golden Foot трофей за яскраву кар'єру вручили власнику "Золотого м'яча"-86 екс-гравцю київського «Динамо» та збірної СРСР Ігорю Бєланову. Легенда вітчизняного футболу залишив свої відбитки на алеї світової футбольної слави.

На цій набережній уже є відбиток ноги іншого українського футболіста - Андрія Шевченка. Але Шевченко отримав свого часу право на відзнаку на алеї за підсумками Інтернет-голосування, а от Бєланов став першим серед наших футболістів, якого організатори запросили як почесного гостя саме за "бойові" заслуги.

Першим серед ветеранів, кого відзначили в Монако, став кілька років тому великий аргентинець Дієго Марадона, а після нього на алеї зірок "розташувалися" такі знаменитості, як Ейсебіо, Джордж Бест, Діно Дзофф, Джанні Рівера та інші. Тож Бєланов буде в понеділок у більш, ніж гідній компанії, зокрема француза Зидана.

Серед діючих футболістів переможцем цьогорічного Інтернет-голосування став бразильський захисник Роберто Карлос, який виступає нині в Туреччині за "Фенербахче".

Фото: Golden Foot

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7503 / 4.07MB / SQL:{query_count}