Прем’єр під прицілом

Політична корупція та державна зрада - злочини, що їх знову інкримінують чинному прем'єр-міністрові Юлії Тимошенко. Цього тижня заступник глави Секретаріату Президента України Андрій Кислинський заявив, що передасть документи, які засвідчують злочинні діяння прем'єра, до правоохоронних органів.

Марічка Ільїна
tim.jpg

Наразі Юлія Тимошенко не дуже переймається звинуваченнями з Банкової

Політична корупція та державна зрада - злочини, що їх знову інкримінують чинному прем'єр-міністрові Юлії Тимошенко. Цього тижня заступник глави Секретаріату Президента України Андрій Кислинський заявив, що передасть документи, які засвідчують злочинні діяння прем'єра, до правоохоронних органів. Слід нагадати, що саме після звинувачень у політичній корупції Тимошенко вперше пішла у відставку 2005 року. Факти свідчать про те, що історія може повторитися.   

Службовець з Банкової повідомив, що "політичне керівництво Росії з особливою увагою розглядає рішення щодо підтримки Тимошенко на виборах Президента України після виконання умов щодо пасивної позиції прем'єра та її полі­тичної сили у конфлікті з Грузією".

Утім, це ще не всі звинувачення на адресу Тимошенко. "Координація проекту  "Вибори-2010" покладена на створений у Москві центр на чолі з Віктором Медведчуком. До центру також входять Сергій Клюєв, Григорій Суркіс та Олександр Задорожний. Гуманітарні проекти в Україні  координуватиме  Дмитро Табачник!", - йдеться у повідомленні. Андрій Кислинський також заявив, що на реалізацію проекту підтримки Юлії Тимошенко вже зарезервовано близько 1 мільярда доларів.

"Минулого тижня ми заявляли про наявність інформації щодо системної роботи Юлії Тимошенко в інтересах російської сторони. На жаль, цю інформацію підтверджують. Більше того, свій Рубікон Тимошенко вже перейшла, і дороги назад, очевидно, не має. Саме із цим пов'язана її позиція щодо війни в Грузії - вона позбавлена можливості політичного маневру", - заявив працівник Секретаріату. 

Окрім того, на Банковій стверджують, що прем'єр вже розпочала роботу свого передвиборчого штабу. Допомагають у цьому "фінансово-промислові групи, які вже встигли відзначитися у підтримці проросійського проекту в 2004 році". "Перебуваючи із найближчим оточенням на Сардинії, Тимошенко скликає під свої знамена "вчорашніх", які прагнуть реваншу на чолі з Медведчуком. Нещодавно на запрошення Тимошенко до них приєднався і Кучма, прилетівши в суботу на Сардінію", - наголосив заступник глави Секретаріату Президента.

У відповідь "білосердечні" заявили, що Президент вже розпочав передвиборчу кампанію, про що й свідчать подібні заяви, які лунають з Банкової. "Але Президент занадто рано розпочав передвиборчу кампанію і, до речі, це йому все одно не допоможе", - наголосив народний депутат фракції БЮТ Валерій Писаренко.

А поки на верхівці владного Олім­пу вкотре розпочалася політична боротьба і підготовка до виборів, можна припустити, що українці від цього тільки програють.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
13.3834 / 4.09MB / SQL:{query_count}