Україну покритикували за боротьбу з корупцією

Блокування ухвалення пакету антикорупційних законів ставить під питання бажання України боротися з корупцією

Блокування ухвалення пакету антикорупційних законів ставить під питання бажання України боротися з корупцією. Про це заявив Драго Кос, голова Групи держав проти корупції (GRECO), яка функціонує при Раді Європи, у коментарі для “Дзеркала тижня”.

Зокрема, на запитання про те, з якими країнами можна порівняти Україну в плані ефективності антикорупційного законодавства, Кос заявив:

“На даний час, порівняно з іншими відомими мені країнами, Україна виявляє найменше зусиль у питаннях боротьби з корупцією”. При тому, коментуючи факт блокування в Україні набуття чинності пакету антикорупційних законів, Кос сказав: “Це просто ставить під питання наявність бажання України боротися з корупцією. Можливо, можуть бути знайдені кращі рішення (ніж ті, які надані в пакеті), але на даний час повинен бути реалізований хоча б цей пакет”. Як відомо, набуття чинності пакетом антикорупційних законів, яке мало настати з 1 січня 2010 року, було перенесене Верховною Радою, і, зокрема, фракцією Партії регіонів, на 1 січня 2011 року. Зараз, за даними джерел “Дзеркала тижня”, є велика ймовірність подальшого перенесення термінів ухвалення антикорупційних законів або їх вихолощення. GRECO, згідно з Планом дій Україна-ЄС, контролює виконання взятих на себе Україною зобов'язань, зокрема реалізацію Національної програми боротьби з корупцією.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.1114 / 4.07MB / SQL:{query_count}