Горбаль зміцнює свої позиції

Призначення Василя Горбаля головою Львівської облдержадміністрації позитивно вплинуло не лише на економічну ситуацію в регіоні, але й на політичну

Призначення Василя Горбаля головою Львівської облдержадміністрації позитивно вплинуло не лише на економічну ситуацію в регіоні, але й на політичну. Експерти відзначають політичну стабілізацію Львівської області й прогнозують лише зміцнення цих позицій.

На думку політолога Костя Гордієнка, “прихід В. Горбаля у львівську політику дозволив активізувати діалог між основними політичними гравцями регіону на рівні державної адміністрації, що посилило вплив Партії регіонів у Галичині і, відповідно, напередодні місцевих виборів зміцнило позиції регіоналів”.

За словами політолога, позитивні зрушення, які відбуваються в області під керівництвом Василя Горбаля, – очевидні. Це, зокрема, конструктивне політичне співробітництво, залучення нових інвестицій, забезпечення соціальних гарантій населення, активне партійне будівництво. “Яке, до того ж, – підкреслив Кость Гордієнко, – відбувається в досить непростих умовах, спровокованих головою Львівської обласної організації ПР Петром Писарчуком, який замість того, щоб працювати на загальний результат, здійснює підкилимну боротьбу зі своїми ж однопартійцями, а крім цього, висловлює досить екстравагантні тези, які прямо суперечать ідеологічним принципам Партії регіонів, що вкрай негативно впливає на імідж регіоналів у Львівській області”.

Окрім того, політолог не заперечує, що після завершення виборчої кампанії львівських регіоналів чекають зміни.

“Позиції Василя Горбаля як голови ОДА і як одного з керівників Партії регіонів у Львівській області будуть зміцнюватися”, – прогнозує Кость Гордієнко.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7569 / 4.08MB / SQL:{query_count}