Тягнибок як співавтор Єфремова

Партія “Наша Україна” починає активну кампанію проти ухвалення закону про мови, зокрема, влаштовуючи акції протесту біля стін Верховної Ради

Партія “Наша Україна” починає активну кампанію проти ухвалення закону про мови, зокрема, влаштовуючи акції протесту біля стін Верховної Ради. Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив голова політради “Нашої України” Валентин Наливайченко... Він зазначив, що влада не розуміє, що ухвалення зазначеного вище законопроекту є фактично початком війни проти власного народу.

Він повідомив, що звернувся з відкритим листом до всіх народних депутатів із закликом не підтримувати законопроект, який знищує державну мову. У Партії регіонів вже злякалися. І Янукович аж трясеться від страху... А перед першим та другим турами президентських виборів ані Ющенко, ані Наливайченко не знали, що в програмі підтримуваного ними тоді Януковича чорним по білому записано: російська – друга державна?

То чому Ющенко не думав про долю української мови тоді, коли від нього в проміжку від 17 січня до 7 лютого ледве чи не в кожну західноукраїнську хату принесли листівку із закликом або висловитися проти обох, або посидіти вдома, поки на Сході збігають проголосувати за Януковича?

То чому Наливайченко не думав про українську мову, коли як мінімум з його згоди Ющенко перетворив СБУ на колективного агента з чорного піару проти Тимошенко? Чи це часом не Наливайченко був головою Служби, коли вона випалювала національну зраду та лякала дітей “рукою Москви”?

Зате тепер, перед виборами 31 жовтня, в української мови так багато захисників! Ось днями Олег Тягнибок у своєму блозі (інтернет-щоденнику) на “Українській правді” передрукував полум’яну промову Ірини Фаріон. Кожна літера й окремо, і покладена в слова, аж палає ненавистю до ворогів України. Одне з гасел “Свободи”, як відомо, – “Смерть ворогам!” Головне, що вчасно. Слухають вороги і сміються. Ну хіба вони не знають, яку роль на президентських виборах зіграв кандидат від “Свободи”?

Інколи здається, що білборди “А з нашого боку – Тягнибок” вішала Партія регіонів. Звернення “Свободи” між двома турами – документальне свідчення їхньої технологічної гри на Януковича. За формою текст – викладення умов, за яких “Свобода” могла би підтримати Тимошенко в другому турі. А за суттю, за змістом – аргументований заклик до своїх не давати їй жодного голосу. Що то було, як не технологія підтримки Януковича?

Тепер і Наливайченко, і “Свобода” апелюють до “тушок”. Я не адвокат тих, хто перейшов із БЮТ чи НУ-НС на бік Януковича... Але чим перебіжчики завинили перед Тягнибоком? Та лише тим, що до Януковича вони мігрували лише після його перемоги на виборах, а Тягнибок заграв на боці Януковича ще раніше, кував цю перемогу, торував шлях для нового закону про мови.

Тепер – мусить захищати її від безпосередніх наслідків своєї діяльності, від власної безвідповідальності, виявленої перед другим туром президентських виборів.

Олег Медведєв,
blogs.pravda.com.ua

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.8785 / 4.08MB / SQL:{query_count}