У Луценка виходить “хріново”

Лідер Народної самооборони, екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко зізнався, що в нього не виходить об’єднати рештки НУ-НС у демократичну опозицію проти Партії регіонів у союзі з БЮТ

Лідер Народної самооборони, екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко зізнався, що в нього не виходить об’єднати рештки НУ-НС у демократичну опозицію проти Партії регіонів у союзі з БЮТ.

“Поки я намагаюся у НУ-НС відтворити демократичну опозицію, яка проти “Регіонів”, але не БЮТ. Виходить поки хріново”, – сказав Луценко.

Також глава НС поскаржився, що кожна політична сила у фракції НУ-НС вимагає створення єдиної опозиції на базі своєї партії. “Я не приховуватиму, що вже спілкувався з Кириленком, Гриценком, Наливайченком. Всі, хто вийшов з НУ-НС, сьогодні говорять, що потрібно створювати альтернативу. Всі кажуть “так”, але далі всі говорять чудову фразу: “На моїй базі! Моя назва партії унікальна і правильна! Тільки сюди всі повинно вступити!” Інший говорить: “У мене єдиний центр, всі повинні сюди вступити, і я готовий навіть дозволити вам її очолити. Мої гроші, ваші імена”, – розповів Луценко.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
14.2178 / 4.05MB / SQL:{query_count}