Мені соромно...

Мирослав Сеник, голова Львівської обласної ради, про провальне голосування, сором і втрату свого телебачення

Мирослав Сеник, голова Львівської обласної ради, про провальне голосування, сором і втрату свого телебачення

Голосування у вівторок у Львівській обласній раді за недовіру губернаторові Василеві Горбалю дискредитувало репутацію депутатів ради і показало переформатування політичних сил. Ще одне важливе рішення, яке депутатам не вдалося ухвалити, –це рішення про призначення нового директора телекомпанії “Львів ТБ”. Остання перебуває на межі життя і смерті, і, за словами тверезо мислячих депутатів, новий директор міг би її врятувати. Однак для цього забракло одного голосу. Відтак вже невдовзі облрада втратить єдиний рупор інформації. “Пошта” записала бліц-інтерв’ю із головою ЛОР Мирославом Сеником одразу після скандального голосування.

– Вам, як голові Львівської обласної ради, не соромно за сьогоднішнє голосування за висловлення недовіри голові облдержадміністрації?

– Соромно. Бо я думаю, що коли у депутатів є подвійні стандарти, подвійна позиція, то це погано. Людина повинна відкрито виявляти свою позицію. Якщо у відкритому режимі ми маємо 73 голоси, а в таємному голосуванні 58, то це соромно.

– Як загалом оцінюєте голосування і чим поясните такі результати?

– Я не бачу тут несвідомості. А лише певну позицію певних депутатів.

– Який результат прогнозували Ви особисто?

– Я не прогнозував результат, але сподівався, що якщо було 73 голоси за включення цього питання до таємного голосування, то вважав, що ці люди проголосують за питання висловлення недовіри у таємному режимі.

– Як далі буде відбуватися співпраця між обласною радою і облдержадміністрацією?

– Час покаже, яка буде співпраця. Думаю, що Василь Михайлович теж багато висновків зробить після сьогоднішньої сесії.

– Ви проводили погоджувальну раду перед сесією з приводу висловлення недовіри Василеві Горбалю? Були якісь прогнози з приводу того, яким буде рішення?

– Ні. Жодних прогнозів не було. Ви бачите, що кворум був і 81 депутат взяв участь у таємному голосуванні. Тобто кожен визначався особисто. Ми не чинили ні на кого жодного тиску.

– Стосовно комунального підприємства телекомпанії “Львів-ТБ” – Михайло Хвойницький далі залишається на посаді?

– На наступній сесії ми, можливо, включимо це питання у порядок денний.

– Ви усвідомлюєте, що таким чином обласна рада втратить своє телебачення, бо у телеканалу відберуть ліцензію?

– На 99% упевнений у тому, що це вже відбулося. На жаль, так є. Я зробив все, щоб воно залишилося у нас. Але у сесійній залі є 120 депутатів, і лише 60 сьогодні проголосували за призначення нового директора телекомпанії. Якщо є лист про те, щоб відмовитися від ліцензії, то Національна рада з телебачення і радіомовлення буде тільки аплодувати такому листу. І там кажуть, що розглянуть цього листа.

Розмовляв
Іван Вишневий

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
14.3159 / 4.09MB / SQL:{query_count}