Екс-голова МВС Микола Білоконь має намір повернутися в Україну, про що й повідомив в інтерв’ю газеті “Сегодня”. Після Помаранчевої революції, у січні 2005 року, Микола Васильович емігрував до Росії.

Як пояснює тепер, на це було кілька причин: “По-перше, у мене різко погіршився стан здоров’я. По-друге, я справді розумів: може статися все, що завгодно. Нова влада (“помаранчеві”) вже оголосила полювання на всіх, хто суперечив їй під час революції”. Однак офіційні версії, що виникали тоді, зовсім протилежні. Кожне із звинувачень 2005 року Білоконь тепер відкидає. І підписання таємного указу, за яким наче мав чинитися тиск на опозицію, і “сприяння” перемозі Януковича, і побудову численних дач, і роботу радником міністра внутрішніх справ РФ…

Зрештою, Микола Васильович тепер заперечує, що його шукав Інтерпол. “Я зустрічався з керівниками цієї організації. Вони мені сказали, що українські колеги наполегливо просили їх оголосити мене в міжнародний розшук. Але документів жодних не надали. А порушувати закон в Інтерполі відмовилися”, – заявив екс-голова МВС.

Цікаво, що в ефірі “5 каналу” регіоналка Юлія Новикова по-іншому пояснила повернення Білоконя. “Людина повертається, тому що впевнена у справедливості суду, тому й почуває себе спокійно. Це ж чудово, коли в нас вірять громадяни”, – сказала вона. Особливо цікавими є слова про суд… Однак, схоже, що ситуація зовсім інша – “все обнулилось”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7084 / 4.07MB / SQL:{query_count}