У Пукача знайшли мотузку

Півтораметрову мотузку знайшли у камері колишнього генерала Олексія Пукача під час чергового огляду на початку цього тижня.

Півтораметрову мотузку знайшли у камері колишнього генерала Олексія Пукача під час чергового огляду на початку цього тижня.

Про це повідомляє "Україна молода", посилаючись на джерело, наближене до правоохоронних органів.

"Постає питання: як цей предмет міг потрапити туди і з якою метою? Адже довжини шнура вистачило б, щоб Пукач наклав на себе руки. Відтак можна говорити, що дехто свідомо підштовхує головного фігуранта у справі про вбивство журналіста Ґонґадзе до самогубства", - розповіло джерело.

Як зазначає видання, силовики не змогли ані підтвердити, ані спростувати цієї інформації.

"Олексій Пукач дійсно перебуває під цілодобовою охороною наших бійців зі спецпідрозділу "Альфа". Однак усе, що стосується розслідування справи, коментує винятково Генеральна прокуратура України", - пояснила прессекретар СБУ Марина Остапенко.

У Генпрокуратурі теж були небагатослівними, хоча факт виявлення стороннього предмета в камері Пукача не спростували. "Охорону здійснюють співробітники СБУ, - підтвердив керівник пресслужби Генпрокуратури Юрій Бойченко. - Проте я не можу ані підтвердити, ані спростувати інформацію про знайдену в камері мотузку".

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.0628 / 4.06MB / SQL:{query_count}