Яценюк у Львові

Сьогодні Арсеній Яценюк вперше відвідає Львів як голова ВРУ

Сьогодні Арсеній Яценюк вперше відвідає Львів як голова ВРУ

У програмі його візиту запланована зустріч з членами президії Львів­ської обласної ради, членами виконкому Львів­ської місь­кради, членами колегії ОДА, головами райрад, мерами міст обласного значення. Крім того, спікер як фаховий банкір і фінансист від­відає Львівсь­кий інститут банківської справи Університету банківської справи НБУ, де зустрінеться з професорсько-викладацьким складом та студентами. Там він презентуватиме свою книжку "Банківська таємниця часів Помаранчевої революції".

Також А. Яценюк в Італійському дворику відкриє виставку тактильних фотографій Ю. Білака "Доторкну­тися і побачити". На виставці представлено 30 рельєфних репродукцій оригінальних фотографій із серії "Українці". Кожна світлина супроводжується звуковим описом оригіналу на MP3-плеєрах. Тексти озвучили 18 ві­домих українців.

Не обійшлося й без казусів навколо візиту Арсенія Яценюка до Львова. Учора з'ясувалося, що керівництво обласної ради, намагаючись полегшити перебування голови ВРУ у Львові, розпорядилося обмежити рух автотранспорту на вулицях міста. Спікер, дізнавшись про це обурився. Його прес-служба оприлюднила спростування у якому повідомила, що "жодного розпорядження від керівництва ВРУ, щодо обмеження руху на вулицях Львова, у зв'язку з робочою поїздкою А. Яценюка не було". Спікер стверджує, що "це виключно ініціатива Львівської обласної ради". "Керівник українського парламенту  збентежений та обурений такими діями місцевих чиновників", - йдеться у повідомленні прес-служби голови ВРУ. Окрім того, Арсеній Яценюк  "просить вибачення за непрофесійні дії  представників Львів­ської Обласної ради. І запевняє, що жодного обмеження руху під час його візиту не буде і не передбачалося".      

 

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
12.3868 / 4.07MB / SQL:{query_count}