Уся надія на вибори

Корупція поглинула всі гілки влади. Про це заявив народний депутат від фракції БЮТ, голова львівської обласної організації ВО "Батьківщина" Іван Денькович, коментуючи звільнення міністра транспорту і зв'язку України Йосипа Вінського.

Корупція поглинула всі гілки влади. Про це заявив народний депутат від фракції БЮТ, голова львівської обласної організації ВО "Батьківщина" Іван Денькович, коментуючи звільнення міністра транспорту і зв'язку України Йосипа Вінського.

"Юлія Володимирівна зі свого уряду почала розганяти міністрів­корупціонерів. І мені дуже приємно, що Вінський покинув уряд, бо це для нас була велика пляма. Те, що він виробляв у Міністерстві транспорту і зв'язку для власного збагачення, для власної реклами... Мені просто соромно про це говорити", - додав бютівець.

Корупція захопила всі гілки влади - від сільської ради до Верховної, всі обл­держ та райадміністрації, силові структури. Тому перше, що ми маємо робити, - це боротися з корупцією", - наголосив нардеп. Утім він заявив, що до виборів Президента 17 січня цю проблему подолати не вдасться.

"Чи вдасться нам подолати корупцію? Я думаю, буде новообраний Президент, будуть внесені зміни до Конституції і корупція буде подолана", - упевнено заявив Іван Денькович.

Стосовно того, які ж саме зміни мають бути внесені до Конституції, то, за словами Деньковича, БЮТ вважає, що Україна має стати парламентською республікою, але Президента має обирати народ. Усе має вирішити народ на всеукраїнському референдумі.

"Обов'язково має бути розмежування повноважень між прем'єром, Президентом і Верховною Радою", - додав бютівець.

Ставно переможця президентських перегонів, то Іван Денькович вважає, що перемогу здобуде Юлія Тимошенко, бо простий народ її підтримує. Через те, що коаліція Партії регіонів та БЮТ, до якої запрошували й інші фракції у парламенті, не відбулася, відповідальність за все, що відбувається в країні ляже на плечі прем'єра.

Однак повноцінно працювати Верховній Раді сьогодні майже неможливо - більшість налічує лише 212 депутатів. Денькович не враховує голосів депутатів з "Єдиного центру" та групи "За Україну". Тому внести сьогодні будьякі зміни до Конституції неможливо без Партії регіонів.

Відповідальність за зрив переговорів щодо створення коаліції у парламенті Іван Денькович покладає на лідера ПР Віктора Януковича. Каже, той перед тим, як вирішити, чи створювати нову більшість, їздив до Москви, а повернувшись звідти, прийняв негативне рішення.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6333 / 4.08MB / SQL:{query_count}