Вшанування місцевого значення

Ветерани ОУНУПА отримають гідне вшанування, щоправда, не на рівні держави і тільки тоді, коли відповідну графу витрат внесе до бюджету наступного року Тернопільська обласна державна адміністрація.

Ветерани ОУНУПА отримають гідне вшанування, щоправда, не на рівні держави і тільки тоді, коли відповідну графу витрат внесе до бюджету наступного року Тернопільська обласна державна адміністрація.

17 червня сесія Тернопільської обласної ради ухвалила рішення "Про вшанування та соціальний захист ветеранів ОУНУПА на території Тернопільської області". Про це повідомляє пресслужба ВО "Свобода".

Своїм рішенням депутати рекомендують встановити за рахунок обласного бюджету надбавки до пенсій ветеранам ОУНУПА в розмірі 100% та 50% пільг щодо сплати послуг ЖКГ і передбачити відповідні виплати у бюджеті на 2010 рік. Також рада ухвалила рішення нагородити ветеранів національно­визвольного руху грамотами Тернопільської обласної ради з врученням ювілейних відзнак з нагоди сторіччя від дня народження Степана Бандери.

Раніше Тернопільська обласна рада на засіданні депутатської комісії з питань соціальної політики ухвалила рішення про надання пільг дітям реабілітованих осіб і дружинам (чоловікам) загиблих учасників бойових дій ОУНУПА.

Також "свободівці" ініціювали знищення усіх пам'ятників, які, на їх думку, є залишками комуністичного режиму. Їх підтримала більшість депутатів, крім фракції Партії регіонів і частково "Єдиного центру".

Окрім того, пільги отримають діти реабілітованих осіб та дружини (чоловіки) померлих учасників бойових дій ОУНУПА.

Діти реабілітованих матимуть право на 50відстокове зниження оплати житлової площі та комунальних послуг. Такі пільги поширюватимуться на дітей реабілітованих жертв політичних репресій, які народилися під час перебування матері у тюрмі, під слідством або на примусовому лікуванні і в таборах. Також сесія обласної ради вирішила поширити на дружин (чоловіків) померлих учасників бойових дій ОУНУПА пільги, які мають вдови загиблих учасників війни.

"Ми зробили перший крок до вирішення цього питання, а далі побачимо, хто хоче, аби пільги ветеранам ОУНУПА були надані, а хто цього не хоче", - повідомив "Пошті" голова Тернопільської обласної ради Олексій Кайда. Тепер успіх цієї справи в руках облдержадміністрації.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.8800 / 4.07MB / SQL:{query_count}