У Львові мітингів “регіонів” не буде

Сьогодні минає стоденний термін, відведений тіньовим урядом Віктора Януковича чинному уряду для поліпшення соціально-економічної ситуації у країні.

Сьогодні минає стоденний термін, відведений тіньовим урядом Віктора Януковича чинному уряду для поліпшення соціально-економічної ситуації у країні.

Відтак, за логікою речей, скоро в Україні мають початися масові акції протесту проти влади. Хоча якоїсь офіційної позиції з цього приводу чільники Партії регіонів поки що не поспішають оприлюднювати.

За інформацією "Української правди", у четвер у столичному кінотеатрі "Зоряний" відбулася розширена нарада керівництва Партії регіонів, у якій взяли участь голова партії Віктор Янукович і його за­ступники, керівники регіональних парторганізацій і груп у парламентській фракції ПР.

"Це була планова зустріч із главами наших обласних організацій. Віктор Федорович продемонстрував їм своє бачення ситуації, і ми виробили спільний план того, як ми будемо діяти далі", - повідомила заступник глави фракції ПР Ганна Герман.

На запитання, коли ж ПР проводитиме акції протесту, про які заявляв Віктор Янукович ще у грудні минулого року, вона відповіла: "Віктор Федорович ніколи не відмовляється від своїх слів. Якщо він щось сказав - виходить, так воно і буде".

Незважаючи на заяву Герман, є всі підстави вважати, що основною темою зустрічі буде обговорення підготовки масових акцій протесту. За твердженням джерел видання, акції відбуватимуться у два етапи. Перший із них передбачає проведення мітингів у всіх обласних центрах країни і почнеться 27 березня. Персональна відповідальність за організацію мітингів рішенням була покладена на керів­ників обласних партійних організацій.

Другим етапом стануть мітинги у Києві. Однак, за словами співрозмовниці, це рішення може бути ухвалено тільки в одному випадку - після того, як у партії підіб'ють підсумки акцій у регіонах.

Керівник Львівської обласної організації Партії регіонів Петро Писарчук у коментарі "Пошті" заявив, що питання організації мітингу у Львові політрада організації поки не обговорювала.

"У понеділок збереться політрада і ми обговоримо це питання", - заявив нардеп. На питання про те, чи відбуватися мітинги у Львові , Петро Писарчук відповів: "Я думаю, що треба обрати інші форми протесту. Зараз піст, і треба поводитися тихо, зважено, а не агресивно".

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.2350 / 3.97MB / SQL:{query_count}