“Нашу Україну” ще рано ховати

Львівська обласна орга­ні­зація партії "Народний союз "Наша Україна" стабільно працює і працюватиме надалі. Про це "Пош­ті" заявив керівник ЛМО цієї партії і депутат Львів­ської обласної ради Олег Мандюк.

Львівська обласна орга­ні­зація партії "Народний союз "Наша Україна" стабільно працює і працюватиме надалі. Про це "Пош­ті" заявив керівник ЛМО цієї партії і депутат Львів­ської обласної ради Олег Мандюк.

"Ми виплачуємо людям зарплати, платимо за офіси, тому такі чутки можуть стосуватися лише деяких обласних організацій в Україні. І з цього роздувають велику бульку. Я думаю, що партію рано ще ховати", - заявив Олег Мандюк.

На запитання, чому склалася така ситуація і чи, можливо, комусь вигідно, аби потужна колись партія припинила своє існування, Олег Мандюк відповів: "Ці наміри були ще тоді, коли партія не була створена. Але сьогодні у зв'язку з тим, що деякі керівники партії нею, її справами фактично не займаються, то зараз потрібно провести повну реорганізацію ке­рівництва партії, і ми над цим активно працюємо. Це просто треба пережити, і я впевнений, що ми це переживемо і партія буде існувати далі".

Нагадаємо, інформація про те, що "Народний союз "Наша Україна" припиняє своє існування, з'являється вже не вперше. Зокрема, повідомляється, що партія має заборгованості зі зарплати перед співро­бітниками виконкомів, також вона не в змозі погасити податкові й оренд­ні платежі.

Минулого тижня прес-служба НСНУ скерувала відкритий лист Ющенку з проханням вирішити проб­леми з фінансуванням, то­му що "четвертий місяць співробітникам партії не платять зарплату, а в центральному офісі виключили світло й опалення".

Ліквідація партії, яка позиціонує себе, як пропрезидентська, може бути на руку іншій, також пропрезидентській політич­ній силі - "Єдиному центру". Остання, нагадаємо, вийшла саме із середовища НСНУ і її називають проектом глави Секрета­рі­ату Президента Віктора Балоги. Зрозуміло, що вжитися в одній електоральній і політичній ніші два «близнюки» не зможуть - зрештою, треба ж якось визначитися, хто ж офіційно підтримує Президента Віктора Ющенка і хто називатиме себе єдиною пропрезидентською силою. Сьогодні ж обидві політичні сили декларують курс на підтримку чинного глави держави.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.2979 / 3.97MB / SQL:{query_count}