Ще один пішов

Парламентар Єгор Фірсов заявив про свій вихід із фракції “Блоку Петра Порошенка” через Кононенка та корупцію

фото: facebook.com/egor.firsov
Внутрішні скандали в президентській фракції усе більше дають про себе знати. Цього разу з БПП вийшов молодий нардеп Єгор Фірсов (на фото), який пояснив свій крок, зокрема, небажанням фракції виключати зі своїх лав скандального Ігоря Кононенка. Але не тільки цим…
“Після голосування щодо Кононенка я зрозумів, що більшість моїх колег по фракції свідомо покривають корупційні схеми “нової сім’ї”, причому роблять це навіть тоді, коли про цю корупцію відкрито говорять наші журналісти і західні партнери. Я бачу, як фракція БПП завдяки кільком людям упевнено повторює шлях Партії регіонів”, – написав Фірсов у блозі на Українській правді.
Фірсов називає історію з міністром економрозвитку Айварасом Абромавичусом “останньою краплею” для себе і каже, що не може бути з Кононенком у одній фракції.“Кононенко виводить через сумнівні офшори з України мільйони євро. Його партнер, ще один член нашої фракції Олександр Грабовський, готівкою отримав від свого бізнес-партнера Адамовського 700 тисяч доларів, які не вказав у жодній декларації. І все це відбувається під розмови про реформи, інвестиції та боротьбу з корупційними схемами старої влади. Звичайно, я не для того йшов у парламент, аби брати участь у цій ганьбі”, – зазначив Фірсов.
Додамо, що цей нардеп раніше був представником УДАРу. Його називали близьким соратником екс-голови СБУ Валентина Наливайченка. Тепер Єгор Фірсов нагадує, що був проти злиття УДАРу з БПП.

фото: inforesist.org
Тут навіть трохи дивно, що Фірсов вирішив вийти із президентської фракції лише зараз. Про конфлікт у БПП відомо вже давно. Про це неодноразово говорив і Фірсов. Ще у листопаді 2015-го 15 нардепів (і Фірсов) з БПП об’єднались у “Антикорупційну платформу”, щоби боротися з корупцією, зокрема, у власній фракції. Її координаторами стали Мустафа Найєм і Віктор Чумак. Ще тоді лунало безліч звинувачень в адресу Ігоря Кононенка, а також Сергія Березенка.
Треба зазначити, що з часу створення фракції БПП Єгор Фірсов став 15-им нардепом, який із різних причин її покинув. У 2016-ому він став таким третім – після вже згаданого Віктора Чумака та Миколи Томенка. Останній також заявив, що фракцією керують Кононенко і Березенко, а також розповів про систему “десятників”, які контролюють голосування і повертають кнопкодавство.
Також зазначимо, що Єгор Фірсов в ефірі каналу “112” заявив: фракція БПП розпадатиметься, доки в ній буде Ігор Кононенко. Зокрема, Фірсов нагадав про групу “Антикорупційна платформа”, у якій люди висловлюють власні думки. 
І справді, Найєм, Лещенко та Заліщук усе менше вписуються в президентську фракцію, а їхня критика стає все сильнішою. До того ж їх усіх, як і Фірсова та Чумака, пов’язують зі створенням нової політичної сили, яку вже фактично почав готувати губернатор Одещини, екс-президент Грузії Михеїл Саакашвілі. Політтехнолог Тарас Березовець уже заявляв, що Саакашвілі готується до дострокових парламентських виборів і “висмикує” людей із БПП.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
13.0625 / 4.07MB / SQL:{query_count}