Кужель виключать з Партії регіонів

На найближчому засіданні політради Партії ре­гіонів стоятиме питання про виключення з її лав Олександри Кужель, яку раніше було призначено на посаду голови Держкомпідприємництва.

kuzhe.jpgНа найближчому засіданні політради Партії ре­гіонів стоятиме питання про виключення з її лав Олександри Кужель, яку раніше було призначено на посаду голови Держкомпідприємництва.

"У той час, коли ниніш­ній уряд України нищить підприємництво, робить неможливими умови для іс­нування малого і середнього бізнесу, позиція члена Партії регіонів Олександри Кужель, яка замість виступати проти такої політики і замість того, щоб захищати малий і середній бізнес від авантюрних дій нинішнього прем'єр-мі­ністра, публіч­но виступила на захист Юлії Тимошенко, викликала глибоке обурення у наших однопартійців і у прихильників нашої партії", - сказано у заяві партії. У ній зазначається, що у Партії регіонів "звучать вимоги дати сувору оцінку конформістській позиції Кужель" і поставити питання про її виключення з лав партії. "Це питання буде розглянуто на найближчому засіданні Політради Партії регіонів", - сказано у повідомленні.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6230 / 4.05MB / SQL:{query_count}