Терористи і стягують озброєння до лінії розмежування

У РНБО повідомляють, що ворог за останній час активізувався та стягнув до лінії розмежування важку артилерію і танки, а збройні провокації збільшилися навіть на раніше спокійних ділянках

За словами речника Інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрія Лисенка, все це свідчить про те, що бойовики намагатимуться зірвати перемир’я і звинувачуватимуть у цьому українську сторону.
Нагадаємо, що у квітні Президент Петро Порошенко та секретар РНБО Олександр Турчинов попереджали про можливий ворожий наступ після травневих свят. Минулого тижня міністр оборони США Ештон Картер заявив, що бойовики в Донбасі “явно готуються до нового кола збройних дій”, а вже цього тижня генсек НАТО ЄНС Столтенберг також заговорив, що терористи, які наростили військовий потенціал, можуть піти в наступ без попередження. 
Зазначимо, що заступник командувача АТО Валентин Федичев повідомив, що сили ворога в Донбасі налічують 43 тисячі бійців, із них 9 тисяч –  солдати регулярної армії РФ.  На озброєнні в російського угруповання є танки – майже 190, всього на озброєнні в бойовиків їх понад 700.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.1448 / 4.05MB / SQL:{query_count}