Партій стає щораз більше

Лише за півтора року в Україні на третину збільшилась кількість зареєстрованих політсил

зображення: sq.com.ua
У 2014-ому та 2015-ому в нашій державі реєструвалося більше партій, аніж за шість попередніх років. Про це повідомляє Комітет виборців України (КВУ).
Нині в Україні налічується 262 партії. 27 із них були зареєстровані цього року (станом на кінець березня) і ще 39 – торік. Якщо брати до уваги попередні роки, що така масова реєстрація нових партій востаннє спостерігалась у 2005-ому (24). 
Можна прогнозувати, що до кінця цього року партій стане ще більше, і причиною будуть місцеві вибори, заплановані на жовтень. Адже в Україні вже стала традицією поява перед виборами нових проектів або “реставрація” старих, про які ніколи не чули, окрім як на виборах.
“Напередодні чергових місцевих виборів збільшується ризик виборчих махінацій за рахунок нещодавно створених партій. Ці партії можуть виявитись технічними і передавати власні місця в дільничних виборчих комісіях на користь зацікавлених кандидатів та партій. Окрім цього, участь великої кількості партій ускладнює процес адміністрування виборів”, – зазначають у КВУ.
Більшість новостворених партій реєструвались за адресою в Києві. Деякі з них вже навіть устигли взяти участь в минулорічних позачергових парламентських виборах.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
4.6146 / 4.06MB / SQL:{query_count}